Intalniri " FULGER si NOCTURNE" Ale Membrilor LC Mioveni!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vezi si tu ce zice organizatorul...
    Oricum vad ca pe aici mai postezi tu si DVL...In rest liniste

    Comment


    • #17
      Mai postez si eu sa fac norma pentru 1 luna in care nu o sa mai intru . Am vorbit cu KTL, era la munca, AIC la fel. Asta e pana la urma, daca nu s-a putut. Ne mai vedem prin septembrie, poate facem o intalnire fulger vineri pe 19 sept, sau sambata pe 20 sa pot veni si eu. Numai bine baieti.
      zoom-zoom

      Comment


      • #18
        Imi pare rau baieti dar ieri am inceput munca si a fost prima zi si cred ca stiti cum e, de aceea nu am putut sa vin, asta e......Sper ca data viitoare sa nu mai intampin dificultati si sa pot veni...
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • #19
          Pai p'asta din seara asta nu ati anuntat-o aici...Aveti grija la accidentari

          Comment


          • #20
            Ktl..catalin Cind Va Fi Urmatoarea Intilnire?
            Vorbim La Servici.
            Augustin Sunt.
            Daca Nu Lucram Poate Ma Reped Si Eu La Intilnire.
            Va Salut Baieti.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #21
              Duminica viitoare la 18.00(sau azi la aceeasi ora)...Daca mai intri pe forum eventual afli daca va mai vreuna fulger,daca esti coleg cu KTL mai bine.
              Numai bine.
              Te asteptam!

              Comment


              • #22
                Da Augustin chiar imi pare bine sa vi si tu la intalnirile noastre si am ramas surprins ca ai intrat pe forum....Daca e vorbim la servici.
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • #23
                  Ok.ktl.
                  Mai Vorbim.
                  Salut.
                  Servici Usor.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • #24
                    Vineri 21 noiembrie o sa facem o Intalnire Fulger ca sa vedem care merg duminica la Intalnirea de la Sibiu si o sa ne intalnim la ora 19 in Peco la Mioveni....
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • #25
                      Vin dar asa cum e intalnirea "fulger" o sa stau putin...Peco de la intrarea in Mioveni nu?Acolo unde mai serviti voi cate ceva?

                      Comment


                      • #26
                        Da viorel la acel peco de la intrare din Mioveni unde mai stam noi de obicei,intalnire fulger=ne intalnim repede sa stam foarte mult
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • #27
                          Ma baieti scz yo nu am stiut ca aici se discuta despre intalnirile fulger

                          Comment


                          • #28
                            Da,o sa vedem diseara ce si cum...Cine vine la Sibiu,eu sper cat mai multi sa nu se repete excursia de la Bucuresti cand toata lumea venea pana in ziua cu pricina!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Ne-am intalnit aseara...Altceva in afara de ora de plecare nu s-a stabilit...

                              Comment


                              • #30
                                Pai de ce?...Oricum altceva ce sa stabiliti?In afara de ora...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google