Promovare LoganClub...Idei, Sugesti, etc....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pai si daca ne iau astia cu pietre crezand ca venim de la vreun meci de fotbal?

    Comment


    • #17
      Luam un avion si dam drumu la fluturasi din avion ;) ... Asta e singura idee care imi trece prin minte .....

      Comment


      • #18
        Cu avionu merge asa:
        Luam un avion si ne dam drumul din el iar in timp ce cadem strigam LoganClub.
        @NPoWer e o idee buna cu avionu nu te lua dupa ce zic eu...Dar cam exagerata...Insa sincer la o intalnire Nationala nu ca ar merge ci chiar ar fi indicata
        @TWeetY...Pai scriem pe flag "LCMioveni ...Nu dati cu pietre...Dati cu rosii",da stai linistit ca ne asteapta cu flori zic ca e nea Nelu

        Comment


        • #19
          ba da chiar ca esti cu sorcova...Bine ca sunt idei viorele...

          Comment


          • #20
            @viorelu sa imi trimiti modelul de fluturasi din primul post pe mail sa scot cativa dau pe la facultate si servici
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • #21
              Acu' postez de la munca.
              Cand ajung acasa le primesti pe mail(yahoo).

              Comment


              • #22
                OK o sa verific mail-ul mai pe seara, oricum sunt sch2 si o sa le scot la servici
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • #23
                  ...Sended!...

                  Comment


                  • #24
                    Inainte de toate prezenta lui YGI la concursul ******* mi se pare o modalitate bunicica de promovare a Clubului.

                    Comment


                    • #25
                      salut baieti (buf)cine ma ajuta si pe mine cu niste pneuri mai ieftine ca la magazin de preferinta as vrea kormoran

                      Comment


                      • #26
                        nu are nimeni o idee, sugestie pt promovarea clubului? ;;)
                        Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                        Comment


                        • #27
                          cred ca singura cale de a promova clubul este stickerul mare cu www.loganclub.ro deoarece este destul de vizibil mai ales in trafic unde cea mai mare parte sunt loganisti (''loganari'' ))
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            imi cumparati si mie un stiker d'ala si o sa-l port cu mandrie )
                            Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                            Comment


                            • #29
                              dai 15 ron si iti cumpar eu ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                iti dau dar dupa ce imi iei imi dai banii inapoi )
                                Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google