Intalnire Logan Club Oradea

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • numa nu prea o sa pot io la ora aia k de obicei in wekeend-uri merg in sat

    Comment


    • Cataline cam toata lumea merge in weekend`uri in sat.de asta e vineri intalnirea,in timpul saptamanii toti lucram iar vinerea e ziua ca a convenit lumii pana acuma.poate reusesti totusi sa-ti faci macar 10-15 min sa vii sa dai buna ziua
      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

      Comment


      • salut

        O sa ajung acolo sa va salut dar nu o sa stau trebuie sa plec mai am drum sa nu uiti stikerele Silviu te rog...merci mult

        Comment


        • Logan Club Resita va invita sa participati la intalnirea regionala din perioada 7-8 noiembrie. Pentru inscrieri si alte date suplimentare intrati aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ta-t14831.html

          Comment


          • salut

            Salutare cum a fost vineri la intalnire dupa ce am plecat? Hori imi pare rau am auzit de accident a fost grav?

            Comment


            • pai am mai stat oleaca in povesti cu BIG si apoi catre casa si noi
              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

              Comment


              • da da vezi uh silviu k de obicei io la 7 deja is plecat din orash...daca ar' fi fost mai rpd poate as' fi reusit sa vin pana acolo

                Comment


                • Propunere de intalnire vineri 21.10.09 ora 16:oo la Lotus

                  1 Adimrv
                  2..
                  3...
                  4....
                  5.....
                  6......
                  7.......
                  8........
                  9.........

                  Este loc pt toata lumea,cu respect Adimrv
                  sigpic #

                  Comment


                  • buna seara, logan club, numele meu este pavel, detin si eu 2 logane, mai oamneni buni lenea doamne mare cucoana eeee, adica eu "caut" un club logan si uite abea acuma am gasit unul, ... deci in leagatura cu maine la ora 16 eu am sa vin cu albastrita mea la intalnire daca este loc si de mine...
                    cam incepator in de toate, la sofat si alea alea vreau sa vin si eu , si vreau sa fac si eu parte din club...

                    Comment


                    • esti bine venit.... vezi ca e vineri nu maine :P
                      1 Adimrv
                      2 BIG(daca ies din spital pana vineri)
                      3...
                      4....
                      5.....
                      6......
                      7.......
                      8........
                      9.........
                      "cati santeti?!?"

                      Comment


                      • Italnire miercuri 21.10.9 ora 16:oo la lotus
                        1 Adimrv
                        2 BIG(daca ies din spital pana vineri)
                        3...
                        4....
                        5.....
                        6......
                        7.......
                        8........
                        9.........
                        sigpic #

                        Comment


                        • Baietiii fiti atenti acilea...ce a postat adimrv este miercuri.Adi ajunge pe la oradea si ar vrea sa se intalneasca cu cine poate.Cine nu poate il asteptam VINERI 23.10.2009 ORELE 19:00 In parcarea subtera de la LOTUS MARKET(LOTUS CENTER)!!

                          Intalnirea Oficiala Logan Club Oradea VINERI 23.10.2009 Parcarea subterana LOTUS CENTER(MARKET)!!!
                          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                          Comment


                          • deci e pe 23.10.2009 si nu 21.10.2009
                            pacat ca nu e si ceva maine, mna ca maine as fi si eu mai liber, si asa pe la 17 cam trebuia sa plec sa cumpar niste jume pt celalalt logan, acuma viner din pacate nu am sa va pot onora cu prima prezenta a mea, deoarece sunt la munca in tura urata de la 15 la 23
                            e na lasa ca oricum am sa mai vad cand se mai stabileste o intalnire si daca am timp vin ca abea am asteptat sa fiu si sa fie un logan club oradea...
                            O seara placuta tuturor !!! ...

                            Comment


                            • pai intalniri o sa fie in fiecare saptamana de obicei vinerea la 18 sau 19...orele difera acuma si de cum poate lumea.in principiu fiind putini suntem destul de uniti si facem sa fie bine pentru totioricum va asteptam pe toti
                              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                              Comment


                              • Originally posted by Silviu_MM View Post
                                Baietiii fiti atenti acilea...ce a postat adimrv este miercuri.Adi ajunge pe la oradea si ar vrea sa se intalneasca cu cine poate.Cine nu poate il asteptam VINERI 23.10.2009 ORELE 19:00 In parcarea subtera de la LOTUS MARKET(LOTUS CENTER)!!

                                Intalnirea Oficiala Logan Club Oradea VINERI 23.10.2009 Parcarea subterana LOTUS CENTER(MARKET)!!!
                                eu am propus o intalnire doar atat nu sa ma intalnesc cu cine pot....
                                ps. parerea mea schimba italnirea oficiala sambata sau dumnica,parerea mea sa fa un poll.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google