Intalnire Logan Club Oradea

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maine sper sa vin si eu....
    "cati santeti?!?"

    Comment


    • sal

      eu vin sper sa mai avem compatrioti

      Comment


      • Salut baieti Incepand de maine O sa stau vreo 10 zile la Baile Felix, daca va strangeti multi poate va vizitez si eu
        Voi unde va intalniti? Lasati un nr ceva 0767483295 e al meu.
        Cu ea o sa fiu prezent, deci daca ma vedeti dati un apel
        Stima !
        Attached Files
        sigpic
        !

        Comment


        • sal

          pai se poate gasim o zi si vedem bine ai venit in Bihor

          Comment


          • In sfarsit am ajuns acasa in urma obositorului drum cu trenul
            Vreau sa spun ca a fost foarte bine la voi la Oradea si as reveni cu cea mai mare placere de cate ori se va ivi ocazia.
            Va multumesc ca m-ati primit la mica intalnire saptamanala...si cum am promis...o sa incarc pozele acelea putine pe care le-am facut
            Numai bine!
            Attached Files
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • OK, daca nu cu suparare imi dati si mie un mesaj ceva pe nr de mai sus(mai greu pe aici cu netul) sau lasati-mi un numar de tel
              Silviu nu mai e organizator?
              sigpic
              !

              Comment


              • sal

                eu nu o sa pot sa fiu azi la intalnire vdmihai silviu nu mai e organizator a vandut masina, nu avem organizator dupa cum se si vede din intalniri, mai lasa un mesaj aici pe thread nu stiu care o sa fie la intalnire ea se tine la ora 19.00 in parcarea Independentei,

                Comment


                • salutari

                  e tine astazi ceva? eu sunt in Oradea daca doriti bagam o intalnire, cine mai vine?

                  Comment


                  • Salutare Logan Club Nagyvárad
                    ... din data de 04 august (seara) sunt in Oradea... pana pe 09 august (dupa amiaza) ... am cazare asigurata la Hotel Living In, str. Facliei nr. 2A
                    Daca aveti vreo intalnire intre 05 si 08 august a Clubului Logan Oradea, as fi bucuros sa ma alatur si eu cu negrutza mea.
                    ... 0744.898.595. search_me71
                    Logan.jpg
                    In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                    http://searchme71.blogspot.com/

                    Comment


                    • salutare baieti...ce ziceti facem o intalnire duminica?

                      Comment


                      • deci se pare ca nimeni nimic...

                        Comment


                        • pe duminica sper ca dam de o intalnire

                          Comment


                          • faceti un poll si votati alt organizator , sau mai bine mergeti la o intalnire si cadeti de acord pe cine puneti organizator .
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • din cauza inanctivitatii in maxim 5 zile sectiunea va fi inchisa .
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • hai baietiiii nu se baga nimeni ? gata inchidem portileee ???
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google