Intalnire Logan Club Oradea

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    @ Sliviu & @ Topcat : merci frumops pentru urarile de bine!
    @topcat: sper ca a fost ok totul ( mai putin raliul din Felix )
    spor la tunat, sau cum ar zice prietenul meu Ervin aka Crazy(bolond)Tuning.....TUNINGATI-VA BINE!!!!!!
    multumiri speciale lui Zsolt pentru poze si nu numai....... ;)
    beat me if you can !!!

    Comment


    • #77
      Mesaj mutat aici.
      Last edited by zetuc; 27 July 2009, 10:10.

      Comment


      • #78
        Zetuc ti-am scris la Discutii Oradea uita-te acolo

        Comment


        • #79
          daca am muta intalnirea joi sa reusesc si eu sa vin? As mai prinde 2intalniri pana plec la mare. Vinerea seara plec din oras la tzara... nu rezist la bloc, ma topesc.
          "cati santeti?!?"

          Comment


          • #80
            salut Big din partea mea ii ok oricum sa fie si ceilalti deacord

            Comment


            • #81
              Ma baieti vreau organizare de la voi si vreau o lista serioasa de la regionala de la cluj http://www.loganclub.ro/forum/intaln...-t11917p3.html detalii aici.. noi am venit la voi de 2 ori si anul trecut si anul acesta.. astept seriozitate de la silviu si organizare va asteptam la noi.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #82
                a'propos de intalnire....daca va fi Joi io nu-s prezent.......
                iar in ceea ce priveste plecatul la Cluj sunt de acord numai sa fie in week-end.
                beat me if you can !!!

                Comment


                • #83
                  salutari pai cand va fi totusi intalnirea pe saptamana asta sau daca va fi?vineri nu ar fi rau numa' sa stim astept sugestii..... iar cu intalnirea din Cluj desi vreau sa vin il stiu bine pe C-Kappa, nu pot ca is la tara nu in Oradea si nu prea pot ajunge...imi pare sincer rau; da ai dreptate Keanu aci jos palaria pentru Logan Club Cluj incercam sa ne revansam.

                  Comment


                  • #84
                    Deci azi e joi, ce facem?Daca e azi sau maine va rog sa ma anuntati si pe mine.Merci

                    Comment


                    • #85
                      bine zis Razvi, mie imi convine si maine numai sa stim daca se tine, deci oricum Silviu nu o sa fie eu pot sa vin maine, altii pana seara sa stim daca nu, o lasam pe saptamana viitoare

                      eu sunt pentru maine daca doriti bagati un post sa vedem daca nu asta e saptamana viitoare pana la 12-13 sa stim ,cu stima!
                      Last edited by adyxzz; 31 July 2009, 01:07. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #86
                        Se tine sau nu intalnirea?Eu o sa vin putin mai tarziu deoarece ma duc sa-mi spal scaunele cele "noi" asa ca va rog in caz ca se prezinta cineva sa ma anunte si pe mine printr-um sms.Nultumesc anticipat

                        Comment


                        • #87
                          cu parere de rau dar nu mi-a permis job-ul sa merg....
                          beat me if you can !!!

                          Comment


                          • #88
                            Saptamana asta facem intalnirea?e lumea prin zona sau nu prea?Preventiv stabilim totusi pe vineri 07.08.2009 orele 19 intalnirea Logan Club Oradea in Parcarea de pe Independentei.Toata lumea e asteptata
                            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                            Comment


                            • #89
                              dapoi se merge ca saptama trecuta am zis pas, ne vedem acol'

                              Comment


                              • #90
                                Eu mi-am spalat scaunele si soarele nu a tinut cu mine si de aceea nu am putut sa merg.Merge ca justificare?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google