Discutii Oradea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • instalatie de gaz pentru loga de 1,4

    m-ar interesa o instalatie de gaz pe logan din 2009 motor de 1,4 mpi ceva de genul Landi Renzo
    alta problema la logan ar fi ca se rupe tot timpul garnitura de la aerisirea din portbagaj si-ti intra apa in portbagaj
    si alta problema ar mai fi ca etrierele fac un zgomot ciudat de zici ca toata masina se dezmembreaza
    din ce am vb eu cu mai multi mecanici ei zic ca nu ar avea voie mai ales ca e noua are doar 40.000km dar a facut asa de cand am luat-o noua din fabrica
    cei de la service mi-au spus ca trebuie pusa vaselina pe bolturile alea de la etriere

    este unu danu la dacia service de pe borsului la autobara
    Last edited by johnnypetre2; 13 February 2011, 23:34. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • poi ar' trebui sa mai ai garantie, mergi cu masina la reprezentanta sa rezolvi cu etrierele

      Comment


      • Pt instalatia de gaz treci pe la Praktiker acolo au oferte bune anu trecut era vreo 20 mil instalatia au si tipu ala inloc la roata de rezerva vreo 22 mil. 20-22 mil cu montaj cu tot

        Comment


        • Sil imi zice omu maine va salut pe toti

          care dorea cotiera??? ca nu mai stiu
          Last edited by adyxzz; 15 February 2011, 02:07. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • aveti idee cat costa un filtru de aer Renault pt Logan 1.4?

            Comment


            • eu am luat filtru de aer champion si am dat pe el 34 ron
              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...2.html?t=27652

              Comment


              • am luat si eu unul cu 35 de lei, nu mai stiu firma, este made in austria, dar nu se potrivea perfect, nu inchidea etans partea de sus, nu se putea potrivi exact in marginea de pe capac
                o sa iau unul de origine...

                Comment


                • baeti nu stiti am voie sa circul cu becuri albastre?? vineri m'o oprit politia si o zis ca imi ia talonu daca ma mai prinde cu becurile astea imi ia talonu

                  Comment


                  • becurile astea albastre is pe riscu tau... si eu am avut si scria pe ambalaj ca is doar pentru "show-uri"
                    "cati santeti?!?"

                    Comment


                    • aham...noah nici nu stiam ca nu ii voie cu ele, ieri mi-am si cumparat altele PHILIPS

                      Comment


                      • sal

                        Cati ti-ai luat altele?

                        Comment


                        • adi nu imi dau seama de intrebarea ta...mai repeto o data. cred ca ai vrut sa scri "cand ti-ai luat altele?"

                          Comment


                          • cred ca a vrut sa zica"cu cat ti-ai luat altele?"
                            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                            Comment


                            • aaaa va pune adi in dificultate cu ce o fi vrut sa zica el acolo
                              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                              Comment


                              • 14 lei o fost bucata. is multumit de ele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google