Discutii Oradea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cazare la baile felix sau 1 mai pe weekendul acesta? stie cineva?
    Ambition

    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

    Comment


    • Oradea nimeni nu mai zice nimic p'aici? pustiu rau pe la noi

      Comment


      • sal

        dapoi cam asa ceva , auzi man un mirositor as vrea din ala ""Turbo''

        Comment


        • saptamana care vine se rezolva adi...apropo baieti mi-am luat niste jante pe 16'

          Comment


          • sal

            tare man le vedem maine? ce gume ai pus? salutare si bagam maine o intalnire o sa fiu mai lejer asa ca o sa pot, un semn de viata si ne vedem

            Comment


            • gume inca nu am pe jante din pacate, da vineri o sa imi iau si gume 205 55 R16...si la intalniri saptamana asta nu o sa pot veni pt ca is de dupa masa la munca

              Comment


              • sal

                ii tare Cata mirositorul miroase bestial, daca mai vreti si altii, cu stima!

                Comment


                • da ii ok mirositoarea adi

                  Comment


                  • Nu are nimeni un CD Player Logan PH1 de vânzare ? Aşa pe la o sută stăm de vorbă.
                    Numai bine.
                    Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                    sigpic

                    Comment


                    • sal

                      Gozmin ma interesez si vedem am un amic care lucreaza la Renault dar are prieteni si la Dacia, vedem ce iese

                      Comment


                      • Ar fi fain, mulţam.
                        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                        sigpic

                        Comment


                        • Salut baieti
                          Nu stie nimeni unde se poate pune folii Lumar omologate in Oradea in afara de Euroglass care este cam scump?

                          Comment


                          • urmeaza revizia de 4ani la logan 1.4 preference.unde ar fi bine sa ma duc si daca stiti ceva preturi de referinta

                            Comment


                            • Părerea mea, la Autobara pe Borşului. Lucrează bine şi ai garanţie. Eu numai acolo am fost de 6 1/2 ani (cu excepţia unui schimb de ulei).
                              În chestiuni de distribuţie îţi recomand clar să schimbi kitul la Autobara cu piese de origine. NU merită puse aftermarket ţinând cont că patru ani de acum încolo ai garanţie. Doar pompa de apă poţi să o schimbi cu un aftermarket bun sau de origine cumpărat din altă parte. la Autobara e 320 lei. Pe forum o găseşti la 170 lei. Aşa ma făcut şi eu.
                              Numai bine.
                              Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                              sigpic

                              Comment


                              • baietii vad ca iar nu se mai vorbeste pe la noi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google