Discutii Oradea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    salut.din cati stiu eu pe aici nu avem membrii cu 1.4 dar oricand asteptaam pe oricine.hai JOI(azi) la intalnire si putem discuta mai multe iti pot chiar recomanda pe cineva pentru remapare.Te asteptam.este pe threadul de intalniri data si ora dar ti le zic si aici:JOI 03.09.2009 Orele 18:00 Intalnire Logan Club Oradea la Ciuperca.
    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

    Comment


    • #92
      MAh uameni da de ce azi si nu Vineri as usual?

      Comment


      • #93
        astea le povestim dincolo razvaneacolo la intalniri
        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

        Comment


        • #94
          Originally posted by Silviu_MM View Post
          salut.din cati stiu eu pe aici nu avem membrii cu 1.4 dar oricand asteptaam pe oricine.hai JOI(azi) la intalnire si putem discuta mai multe iti pot chiar recomanda pe cineva pentru remapare.Te asteptam.este pe threadul de intalniri data si ora dar ti le zic si aici:JOI 03.09.2009 Orele 18:00 Intalnire Logan Club Oradea la Ciuperca.
          Din pacate as fi vrut sa vin numai ca ieri noaptea am ajuns acasa din cluj,am vazut pe forum discutii si a spus un utilizator ca este in oradea dealer dimport cei care se ocupa de remapare,http://www.dimsport.ro/ dar m-a cam speriat pretul 150E cam mult zic eu vazand ca pe aici e pe undeva la 150 ron,sper ca la intalnirea urmatoare sa ajung.

          Comment


          • #95
            Originally posted by phonyx View Post
            Salut a facut cineva remapare de soft din oradea la un motor de 1.4mpi? ceva impresi si cine ar putea sa imi faca si mie.:-p
            Te poate ajuta Alex Abrudan, www.autoperform.ro - coleg de-al meu din Oradea care lucreaza foarte bine.

            Comment


            • #96
              Originally posted by Jeff View Post
              Te poate ajuta Alex Abrudan, www.autoperform.ro - coleg de-al meu din Oradea care lucreaza foarte bine.
              Multumesc mult maine se va rezolva treaba,si om vedea ce si cum merge masinuta.

              Comment


              • #97
                Recomand Alex a mea trage de 1 an cu cai imprumutati de la el

                Comment


                • #98
                  Si eu recomand pe alex si la mine sub capota alearga calutii cumparati de la el
                  http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                  Comment


                  • #99
                    Subscriu si eu celor de mai sus Alex a facut o treaba excelenta,desi am motor de 1.4 se simte diferenta mai ales in treapta 2,3.Ms mult.

                    Comment


                    • Cu ocazia asta poate alergi calutii si pe la intalniri

                      Comment


                      • Originally posted by Juristul2000 View Post
                        Cu ocazia asta poate alergi calutii si pe la intalniri
                        Sigur nici o problema numai sa fiu prin zona caci plec cam mult prin tara,alta intrebare face cineva modificare la lumina din bord,am vazut la un taximetrist avea culoare albastra era bestial,am citit pe forum ca in timisoara este un coleg de forum care face dar prin oradea a facut cineva?

                        Comment


                        • buna

                          da am eu ace indicatoare rosii restul albastru la un tip din CJ facut vine la sfarsit de luna daca te intereseaza discutam lasa un pm sau mesaj

                          Comment


                          • salut

                            si pozele phonyx cu bordul si una cu Angelurile
                            Attached Files

                            Comment


                            • Stie cineva dintre voi daca exista firma MEDA SA in Oradea pe str.Roman Ciorogariu nr.24 etaj.2 , pe net este sub nume de Electroland si au in oferta lor boxe auto sisteme Mac Audio CFX2.13 la 385 ron.....ma intereseaza daca pot achizitiona direct de la ei din Oradea sau numai de pe net.
                              Strada respectiva este situata in centru, e paralela cu Eminescu si Moscovei -intre ele-

                              Comment


                              • Originally posted by adyxzz View Post
                                si pozele phonyx cu bordul si una cu Angelurile
                                Ms mult e chiar misto ma tenteaza si pe mine,sa vad cum oi sta cu bani.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google