BAZAR & Donatii Oradea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Cumpar janta de tabla , de preferat rulata cat mai putin si in stare buna,nelovita, julita etc. Astept oferte pe PM !
    sigpic

    Comment


    • #47
      nu nu juristule... doar ca nu stiam de care ii trebuiesc la colegu nostru forumist si stiam ca ady cunoaste bine subiectu asta
      "cati santeti?!?"

      Comment


      • #48
        Am de vanzare leduri auto cu SMD.

        Preturile si poza cu modele ce le am le gasiti in cele 2 imagini atasate.

        Contact: 0743 271 395
        Attached Files

        Comment


        • #49
          Vin si eu cu un anunt bun de bazar:


          Vand Logan 1.5DCI ,An.2008,KM. 55700,culoare: Rouge de Feu,Echipare Kiss FM(Geamuri electrice fata,abs,2 airbag-uri,Aer conditionat,tapiterie kiss fm,volan si schimbator din piele, proiectoare, servodirectie,oglinzi electrice si incalzite),Mp3 player Alpine,boxe fata Pioneer,spate JVC,Cotiera originala,Incalzire in scaune originala Renault(special pentru loganurile de export in tarile reci),Alarma Maat.Revizia facuta la 55.000km,distributia se schimba la 4 ani sau 90.0000(conform cartii).
          Pret: 4800E neg.
          Suplimentar pot oferi:
          Faruri cu lupe si xenon-100e.
          Kit BASS(amplificator+subwoofer) Magnat - 100e.
          Tel : 0726 993 594, 0766 239 425 - zilnic dupa ora 16:30

          Sau PM aici
          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

          Comment


          • #50
            Salut.
            Aş cumpăra şi eu un radio CD-player original, cel de pe Logan PH1 în stare grozavă. Aş oferi vreo 90-100 de lei + o mână strânsă, problema e însă dacă ar vinde cineva ?!
            Aştept PM, PNL, PDL, PSD, etc.
            Numai bine.
            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Îl vreau, aşa că ce mai aşteptaţi. Faceţi-mă fericit de Paşte.
              Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Se vinde un filtru K&N pt Logan 1.4-1.6 cel de pe masina mea. Stare foarte f buna, la a doua spalare. Pret 200 ron (nou 100 oiro)

                Comment


                • #53
                  Vand urgent monitor LG TFT Flatron 17" . Perfect functionabil . Ofer si garantie in Timisoara .

                  Il dau pentru ca am avut o pozna azi pentru care trebuie sa o rezolv. Si daca nu o rezolv pana in data 12 sept , SE DUBLEAZA

                  Mentionez ca o stat 1 an pe dulap aiurea. Ca nu am ce face cu el .

                  Pret urgent : 150 RON
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Vand bara spate originala ph1 pret 100 ron
                    vand far dreapta ph1 pret 50 ron
                    vand carcasa+oglinda retrovizoare ph1 stanga manuala pret 30 ron

                    Sau combinatii
                    Last edited by Nytro; 10 September 2011, 03:29. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google