Sigla LC Piatra Neamt.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigla LC Piatra Neamt.

    V-as ruga sa propuneti aici ...cum se vrea sa fie sigla clubului nostru.
    Este bine sa ne axam pe niste elemente definitorii pentru oras. Sa putem iesi in evidenta, si sa fim recunoscuti mai usor.
    Cat mai multe idei......
    Conceperea ei va trebui facuta intr-un timp relativ scurt...fara a o lungi prea mult.

  • #2
    incercam cu sigla noua?
    Attached Files

    Comment


    • #3
      E interesanta emblema asta cu format nou dar cred ca daca scoti DACIA de acolo si scrii Logan Club cu scrisul original e belea. Si sa scrii Logan mare (cum scrie acum Dacia) dedesubt Club si sa lasi Piatra Neamt asa cum e. Parerea mea
      Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

      Comment


      • #4
        da, si vezi cand o faci pe forma siglei sa nu iasa prea ingusta sau prea scunda ca inaltime, adica sa nu se vada ca e 'chinuita'. incearca sa ii dai forma siglei cand faci ce ti-a zis si tyger
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          da...aveti dreptate...oricum voiam sa scot"dacia" de acolo...
          Sigur...asa voi face...scrisul va avea forma siglei bineinteles...
          multumesc de sfaturi.

          Comment


          • #6
            cam asa ceva....
            numai ca trebuie sa ma gandesc la un element definitoriu pentru orasul nostru
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Frumos Misule. Tine-o tot asa. o sugestie si din partea mea...nu vrei sa schimbi culoarea la scris?....adica LOGAN scris rosu ,club alb si Piatra Neamt...hmmm....poate pe negru?!? cu alta culoare de fond, binenteles
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #8
                asa ceva?

                cred ca o sa ma axez pe sigla originala pentru masinile noastre.
                propuneti un simbol reprezentativ pentru orasul nostru.
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Am incercat si eu ceva....
                  Astept pareri
                  Attached Files
                  http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                  NT 90 RDD + NT 90 DDR

                  Comment


                  • #10
                    inca doua propuneri
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      dragi,colegi de forum ,ati definitivat configuratia siglei ,ptr. clubul vostru?dupa cum cred ca stiti,incerc sa configurez o colectie cu toate siglele din tara si sunt dornic sa o atasez si pe a dumneavostra la loc de cinste , multumesc.
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • #12
                        nu am definitivat nimic, se pare ca initiativa cu sigla nu are "prindere" in Piatra Neamt.

                        Comment


                        • #13
                          Cristi, poti inchide si acest thread.

                          Comment


                          • #14
                            Am redeschis acest threat, cu scopul de a realiza totusi o sigla semnificativa orasului nostru, in vederea evidentieri clubului de celelate orase.
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • #15
                              Buuun ..... am inceput sa realizez o sigla pentru LC Piatra Neamt ... eu o consider intr-o stare incipienta si astept parerile si criticile voastre.

                              Deci va rog sa imi spuneti daca considerati ca trebuie continuata ideea sau trebuie incercat alt layout sau design.

                              PS: Am atasat si o poza cam cum as putea face la sigla mea de pe spatele masinii (fara flare...normal ... poate un led )
                              Attached Files
                              sigpic
                              LOGAN CLUB Piatra Neamt

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google