Logan Club Roznov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by crististreulea View Post
    goguleee! probleme? ia chill out, iesiti pe balcon si trageti in piept o gura de ozon!
    se pare ca ori nu mi-ati ascultat sfatul, ori la voi nu are efect.
    se redeschide maine

    si care ar fi motivul inchiderii si deschiderii thread-ului astuia?
    ori nu am inteles eu ori ai gresit postarea.

    si care e motivul de a fost mutat aici acest thread? crezi ca e o subdivizie , ceva? Nu, este asa cum sunt multe cluburi , un club separat.
    Nu am vazut scris LoganClub Neamt sus (ci piatra neamt) ca daca era asa atunci si PN era tot o diviziune.
    Trebuie mutat pe thread-ul principal de intalniri nu aici.
    Last edited by mike26ro; 12 July 2010, 10:28.

    Comment


    • #17
      Cristi a intervenit pt ca acea persoana cu id-ul "Eu" a tot postat off-topic si de aceea moderatorul a blocat pt o seara threadul si a sters posturile off-topic. Era intr-adevar mai bine daca il punea la intalniri dar e ok si asa deocamdata.
      Mihai te rog stabileste un loc de intalnire intre Piatra si Roznov. Eu ma gandeam la platforma chimica de la Savinesti unde e statia de troleu, acolo e cam pustiu mai tot timpul si ne putem intalni in liniste. In Roznov ar fi cateva locatii, una e benzinaria Helios, alta ar fi gara. Oricum astept propunerile tale

      Comment


      • #18
        mike26ro: puteai sa intrebi frumos, nu ironic. daca am luat o decizie, insemna ca stiu de ce, nu crezi? sau tu crezi ca eu sunt aici asa un fel de pielea ***** care isi face de cap?!
        am mutat topicul la LoganClub Piatra Neamt ca sa faca curatenie organizatorul din acel judet. asta pana o sa fiti suficient de mari ca sa aveti propriul organizator.
        stiu ca nu sunteti o subdivizie, dar sunteti un club din alt oras iar asta se reflecta in titlul topicului Logan Club Roznov.
        pana nu vi cu un motiv serios si cu o adresare mai potrivita, topicul ramane aici.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #19
          adica de ce si care e motivul ca sa faca organizatorul ordine in acest thread?
          adica Cristi3775 e organizator pe judetul neamt? ma faci sa rad. poate e pe moldova si nu stiam.
          Nu am zis ca esti pielea p..... pe aici dar nu trebuie sa ma iei sau sa ne iei de sus cu remarci de televizor alb-negru.
          Trebuie motiv sa fie mutat topicul la Intalniri ? De cand? arata-mi unde scrie in regulament ca un nou Logan club xxx trebuie sa apara ca subdiviziune a altui club (de parca i-ar da sa suga ca sa creasca) si dupa aia mai putem comenta pe subiect.
          Organizator este ham04, asta ca idee. sau trebe sa avem vreo 50 de membri ca sa avem organizator?

          Daca nu se poate, nu-i nimic, ii vom ruga pe cei din Piatra sa ne ierte ca ne-am despartit si sa ne primeasca inapoi in grup.
          Last edited by mike26ro; 13 July 2010, 11:40. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #20
            bag de seama ca n-ai inteles nimic din ce am scris.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #21
              asta e, sunt eu mai greu de cap.
              Mai vedem ce ne rezerva timpul pentru acest nou club format si dupa aia avem timp de discutii cat cuprinde .

              Comment


              • #22
                Originally posted by mike26ro View Post

                Daca nu se poate, nu-i nimic, ii vom ruga pe cei din Piatra sa ne ierte ca ne-am despartit si sa ne primeasca inapoi in grup.

                STREULEA are dreptate, dar, oarecum si tu ai partea ta.
                Discutia care a fost intre mine si administrator - NU se permite al2lea club pe acelasi oras- asta incluzand si discutiile pe sectiunea de intalniri. PAna cand se va decide de catre "conducere" sa va puna in sectiune aparte, deocamdata sunteti sub "aripa mea tutoriala". Puteti vb linistiti aici....NU voi interveni, decat daca este cazul -prin aplicarea regulamentul forumului.

                CAt despre iertare si primirea inapoi......NU te-am alungat, de vrei sa vii...e decizia ta.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • #23
                  Bine bine...am inteles. Si ca sa apara statutul de organizator la mine, trebuie sa iau legatura cu administratorul adica Cristi Xp (ceea ce am si facut, acum sa raspunda la PM) sau poti sa rezolvi tu problema asta daca esti moderatorul acestei sectiuni?

                  Data intalnirii la Logan Club Roznov a ramas tot Joia la ora 19:00, iar locatia o s-o afisez diseara dupa ce ma gandesc la variante.
                  Last edited by ham04; 14 July 2010, 14:14.

                  Comment


                  • #24
                    Cati membri sunteti, de aveti nevoie de organizator?

                    Comment


                    • #25
                      Deocamdata 3. Dar functia aia de organizator e dependenta de nr de membri? Ca daca e asa imi imaginez ca nu mai am nevoie de ea Ma gandeam cum toate cluburile au cate un organizator, sa fie si asta in rand cu lumea.

                      Comment


                      • #26
                        Las ca nu trebuie sa-ti scrie sub nume momentan organizator. Din moment ce sunteti 3, va stiti voi care si cum.

                        Comment


                        • #27
                          Da, ai dreptate. Nu tineam sa-mi apara nush ce titulaturi la ID ca sa nu dau apa la moara la unii ca sunt aici pe forum doar ca sa ajung loganist de 5 stele. Ideea cu organizatorul a fost a lui mike26ro.

                          Comment


                          • #28
                            Este mai bine fara. Tu esti organizator, va stiti intre voi si asta este cel mai important. Nu un scris sub nume. Plus de asta, vei putea fenta orice soi de conflicte. Ai vazut doar ce pasiuni naste forumul si alergatura dupa "functii".
                            Succes in ce va propuneti.

                            Comment


                            • #29
                              Mersi fain de urare

                              Comment


                              • #30
                                stau si ma gandesc cate o data cate discutii pot aparea (degeaba) pe o anumita sectiune (de ex: intalniri) care dupa mine nu ar trebui sa contina decat listele de intalnire, poze si cam atat. ceea ce nu am vazut pana acuma decat la vreo 2-3 cluburi. Si uite asa m-i se face lehamite sa mai deschid calculatorul sa mai scriu ceva sau chiar sa mai vin la intalniri.
                                Daca spre exemplu, acest club nu va depasi 5 membri (pe care i-am racolat la inceput, dau nu au mai venit) atunci nu are rost si nu voi mai face nimic in acest sens. Ca stiti multi dintre voi ca de la o vreme , pasiunile se mai modifica intr-un sens sau altul chiar avand acelasi numitor comun, doar ca apare problema prioritatilor.
                                Cu Andrei ma voi intalni si ne vom ajuta si sfatui reciproc oricand va fi nevoie , dar ca sa facem eforturi luni la rand si degeaba e ca si cum ai da sare la..... .

                                Si ca sa-l mai intreb si pe cristi ceva: de ce nu ai putut sa -mi spui pe alt ton sau clar aici care a fost motivul mutarii, stergerii etc, a acestui thread a discutiilor etc? Cu toate ca stiam cum se discuta si intre cine , dar era bine sa fie facut aici ca deh, daca tot e un regulament sai sa-l aplicam si la acest nivel.
                                A fost o gluma cu iertarea, nu am de gand sa cer cuiva iertare (doar stii ) numai ca nu simt ca ma mai leaga ceva de intalnirile de la voi. Sau poate imi lipseste ceva.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google