Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau sa ajunga ea la noi.

    Comment


    • Uite cate uniune poate sa aduca o tuica, asa-i?
      Haideti fratilor, ca nu se poate asta. Voi ati deschis regionalele pe Moldova ( pe aia de la Lepsa, sa zicem ca a fost intr-un cadru mai restrans ). Pai se poate? NU se poate...nu se poate. Suntem cu voi

      Comment


      • Sambata incercam sa facem o sedinta foto cu masinile? Si poate mergem si intr`o alta locatie sa fie pozele mai frumoase nu?
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
        NT 90 RDD + NT 90 DDR

        Comment


        • mergem mergem

          Comment


          • Heeiii. Ce aveti? Vi-sa aplecat cumva de la saramura din padure ? Bagativa-ti mintile in cap si luati-o dela capat .Succes.(ca va dau si doua palme ;) )

            Comment


            • Pai daca promiteti ca va reveniti pe calea cea prieteneasca si dreapta, o trimit prin posta, PROMIT....dar vreau sa ne vedem cu zambetul pe buze !
              astept raspuns
              cu stima, Kenjiro_Sanga, L.C.Deva
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • sa stiu sa-mi pun camera la incarcat
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                Comment


                • salutare cam agitata lumea pe aici in ultima vreme?
                  sa imi ziceti si mie locatia de pe 12

                  Comment


                  • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                    Heeiii. Ce aveti? Vi-sa aplecat cumva de la saramura din padure ? Bagativa-ti mintile in cap si luati-o dela capat .Succes.(ca va dau si doua palme ;) )
                    salutare nea Nicu,cred ca e de la scrumbia la gratar
                    gata! ne dam la brazda,promitem!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                      Heeiii. Ce aveti? Vi-sa aplecat cumva de la saramura din padure ? Bagativa-ti mintile in cap si luati-o dela capat .Succes.(ca va dau si doua palme ;) )
                      ia la el , a prins ursu aripi
                      nea nicule ia zi te astept la canal?ai facut rost de pluta?

                      sigpic

                      Comment


                      • Deci...tuica...hmm..sa te fereasca sfantul sa nu o trimiti.!!!
                        Dooku- frate,iar vrei sa face fotgrafii la masini?!? ....acu!!! cand nu am eu masina saptamana viitoare,poate nu ma inviti si pe mine la un shooting.
                        Gabi-locatia prentru ziua de 12,este in comuna bargaoani, la iazul de la certeni (daca il stii). Poze sunt puse pe forum, la 1 an de Lc Piatra Neamt.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Sa-mi dati o adresa mai !de trimis...
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Va salut loganisti pietreni ;)

                            Sunt nou aici pe forum dar si un nou sofer de logan.
                            Am fost astazi 04.07.2009 la intalnire si chiar m-am simtit bine.
                            Pun aici pozele facute...
                            Attached Files
                            sigpic
                            LOGAN CLUB Piatra Neamt

                            Comment


                            • frumoase pozele de la intalnire...pacat ca le incarca calc asa de greu... Cum fu intalnirea?
                              Dimi..se pare ca ai concurenta....de ceva vreme nu ai mai postat pozele pe forum.
                              Last edited by cristi3775; 4 July 2009, 23:27. Reason: Automerged Doublepost
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Din punctul meu de vedere a fost ok intalnirea (nu stiu exact cum ar trebui sa decurga una), baietii au analizat "nou-venita" si vice-versa. Si am vazut si eu niste idei frumoase de tuning.
                                Keep up the good work ! ;)
                                sigpic
                                LOGAN CLUB Piatra Neamt

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google