Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...si pozele
    Attached Files
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Am vazut o gramada de variante prin reviste si pe net cu dacia SUV.Dar asta cred ca va ramane.Nu stiu ce sa zic...masina nu arata foarte bine; dar nu e nici urata...tare. Speram ca va avea alte plusuri care sa compenseze aspectul exterior: un motor nou si mult mai puternic, poate un 4x4 cu reductor, si un interior mai de calitate. Iar din poze nu pare chiar asa mare, dar domnu DISSSEL a spus ca e mare
      acum asteptatm sa vedem ce o sa fie.Multumim pentru poze
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
      NT 90 RDD + NT 90 DDR

      Comment


      • mai dooku ai vrut tu sa fi finut in exprimare,dar sincer e uritica foc...o parere!!!
        sigpic

        Comment


        • spatele seamana cu navara si asta imi palce, in rest ma abtin

          Comment


          • Linkurile de la Regionala Moldova, 14 iunie, Galati. Sper sa mearga acum. Daca nu dati-mi un semn.











            Scuze pentru postare pe topicul de intalnire.

            Comment


            • nu merg

              Comment


              • Asa..eu am descarcat ceva..dar luat de pe threatul facut de voi.... De aici, vad ca numere nimic. Asta e, asteptam dvd-ul prin posta.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Apropo de pozele cu noul SUV de la DACIA....dintr-o parte arata cu un Range Rover, din fata............,.
                  Nu vad discutii sau poze de la intalnirea din 18 iulie......Nu s-a mai tinut sau ce?!
                  Nici sambata asta nu voi fi prezent la intalnire. Voi fi plecat pana la bucuresti, sa o duc pe mama soacra la aeroport, si de acolo, repejor pana la Sibiu, la intalnirea Nationala, apoi TRANSFAGARASAN....si direct Constanta....repaus cateva zile, si apoi inapoi acasa.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • nu cred ca a fost nimeni prezent sambata la intalnire.
                    Am trecut pe la 7 si nu era nimeni.
                    Asteptam sa facem petrecerea de 1 an...impreuna. adica sa fie si sefu '
                    Poate ne vedem p[e la mare

                    Comment


                    • La mare...da... cred ca am sa ma duc la Sonykel, in eforie sud. Baieti, multumesc mult de cadouri....abia in seara asta am desfacut cadourile, ca au ramas la mama acasa. MultUmesc tare mult.
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • sacolegi de suferinta ce mai faceti
                        incerc sa ajung si eu joi seara

                        Comment


                        • Incearca incearca....ca de mult nu ne-am mai vazut...tare ocupat mai esti gabi..
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • numai sa treaca canicula asta ca se coc cauciucurile..
                            sigpic

                            Comment


                            • da da....deci eu zic sa va aduce-ti ceva de "udat"..
                              hai ca un suc dau eu diseara, poate 2....oricum seara e mai racoare pentru cauciucuri cat si pentru noi.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • ce sa udam,gitul sau cauciucurile?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google