Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aoleu, da care e treaba de vrei sa stai numai la caldura. Vara ai stat acasa (nema intalniri), iarna vrei tot in casa (crasma). Masina ne-a adunat aici sau crasma de pe deal?

    PS. Cu intrebarea si sugestia ta putem fi de acord sau nu. Iar votul pentru acest lucru il vor da cei 4 membri care vin regulat la intalniri (regulat adica participa la macar 50 % din numarul de intalniri ).
    Ca amici ne putem intalni oricand, in weekend, etc, la o bere , la o cafea lungita, etc.

    LE: cum naiba se face ca doar cei care nu vin la intalniri se precipita in a face afirmatii, intrebari si sugestii, de genul celor de mai sus ? Eu nu pot pricepe.
    Last edited by mike26ro; 16 October 2009, 09:25. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Misu are dreptate...daca acei 4 persoane care vin regulat la intalniri...vor sa stea in continuare la masini.....asa se va intampla.Daca se intampla a se lua decizia , majoritar, atunci, a se merge la o cafea....asta e alta problema.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • a fost o simpla intrebare cu gust de gluma dar daca lumea nu a stiut sa o guste ...ramine asa!!
        nu inteleg de ce s-au facut atitea valuri!!
        faceti ce credeti de cuviinta!!
        sigpic

        Comment


        • pai chiar facem.
          intrebarea cu gust de gluma de care zici nu-si avea rostul. Adica ar fi avut, dar pusa de catre un membru. (dintre cei 4) poate.

          Comment


          • Colegi nu este o discutie fara cearta ? parca ati avea ceva bani de inpartit e frumos asa?
            :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

            Comment


            • cine a zis ca ne certam. Asa t-i se pare?
              Discutam atata tot.

              Comment


              • Nu m-i se pare asa se vede.
                :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                Comment


                • de cand o discutie "se vede" ?
                  Poate se asculta, dar nu am auzit ca poti vedea ce vorbesti.
                  Doar ce scrii.

                  Comment


                  • mersi Paul ca ai incercat sa-mi iei apararea ,dar nu are rost...crede-ma.. lasa-i pe cei 4 membri sa decida soarta clubului si sa participe la minunatele intilniri!!!dupa cum sa exprimat si d-ul co-organizator glumele din afara clubului nu sunt tolerate!!!
                    pacat.....
                    apropo daca nu prticipi la intilniri nu ai dreptul la pareri si sugestii ca s-ar putea sa fii mustrat sau amendat(un sfat)
                    Last edited by dragos79; 17 October 2009, 20:58.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cu, sau fara glume ,cu zahar si fara,(scuze de bagarea nasului unde nu-mi fierbe oala)incercati intalnirile langa masini cu cafeluta,ceaiul ,vinutul fiert,etc la termos (aduse de acasa ,perioada de criza va face sa fiti si mai ...) un gratar de tip GL ca"baietii"si acolo sa se discute vrute si nevrute.Apropoo,la voi nu se pune de-o pastrama la gratar?Eventual un pastrav,doi ,ca doar aveti si pescar de meserie.
                      Parca a-ti fi copiii de la grupa mica,maturizativa.(nu conteaza cantitate ,ci calitatea,apoi vine primavara cu mai multi membrii. )
                      Last edited by Nikolas_bnm; 17 October 2009, 22:48.

                      Comment


                      • Bravo Nikolas, ai pus punctul pe i.
                        Dar se vede ca la noi, calitatea e greu de atins.
                        Pentru cei care nu au treaba cu intalnirile dar care se numesc(singuri) loganisti, intalnirile langa masini, sau chiar la un gratar e prea mult deja. (Nu-i destul ca au logan, mai vrem sa-i chemam si la gratar cu Loganul )

                        Si ca sa le mai raspund o data : Da , noi 4 membri hotaram soarta clubului, noi care venim la intalniri regulat, noi care tinem (mai mult sau mai putin) la masina numita Logan; nu cei care nu vin decat o data pe an la "minunatele intalniri" si chiar si atunci, doar asa de ochii lumii.

                        Comment


                        • Logan Club Resita va invita sa participati la intalnirea regionala din perioada 7-8 noiembrie. Pentru inscrieri si alte date suplimentare intrati aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ta-t14831.html

                          Comment


                          • Misule este doar o persoana care tea intrebat ceva si sa stii ca din vorbele purtate aici pe forum totul e ok,o sa vina mai multi loganisti la intalniri ,apropo de glume nu cred ca e un lucru rau in, a face o gluma fie membru LC PN sau forumist LC.
                            :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                            Comment


                            • aici te corectez paul..am intrebat majoritatea!!
                              de aia am asteptat o parere de la toti nu numai de la sefi
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by paultaxi View Post
                                Misule este doar o persoana care tea intrebat ceva si sa stii ca din vorbele purtate aici pe forum totul e ok,o sa vina mai multi loganisti la intalniri ,apropo de glume nu cred ca e un lucru rau in, a face o gluma fie membru LC PN sau forumist LC.
                                Da, ne-a intrebat ceva. Si se pare ca am raspuns doar eu.
                                In alta ordine de idei, nu cautam nici unul dintre noi sa facem clubul cu 100 de membri dar sa fie prezenti pe la intalniri 5-6. Cautam ca acei membri sa fie uniti, sa aiba initiativa sa putem socializa si in alte activitati tangente clubului.
                                Nu vrem ca lumea sa vina la intalniri sa se apuce de criticat loganul si sa isi spuna ofurile despre neputinta de a fi alaturi in organizarea unor activitati cu specific distractiv, de exemplu.

                                In a face glume nu e nimic rau dupa cum bine ai zis, chiar e foarte bine, se mai anima forumul. Vad ca s-au inteles gresit discutiile mele cu Dragos de pe aici, noi nu ne "certam" ,ca nu avem ce imparti. Suntem si vom fi amici. Discutiile de pe forum nu au legatura cu prietenia noastra sau mai stiu eu cu ce. Ele au alt rost. Cine le "vede" mai in amanunt va pricepe.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google