Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta e prima atentionare (verbala)....urmatorul post spam, va fi sanctionat.
    Acum ca sa terminam balciul asta......daca vii cu probe de alt club (logan), cu membri activi pe forum, si la intalniri cu poze.......eu iti voi ceva locul, dar pana atunci, te rog sa termini cu comentarii absurde.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Mi se pare mie, sau observ o dezbinare in cadrul acestui club? O sa ma inscriu si eu cand se vor limpezi apele

      Comment


      • nu am nevoie de locul nimanui.
        Poze si dovezi ale existentei clubului o sa le ai in curand.
        Nu-mi vorbi de membri activi pe forum, ca daca ar fi asa atunci nici nu ar trebui sa existe sectiunea de Piatra Neamt aici. Arata-mi-i pe acei membri actvi pe care ii ai tu.... si apoi ti-i arat si eu.

        Comment


        • Ce-ar fi mai baieti sa lasati orgoliile la o parte, nu va mai comportati ca niste prescolari care se cearta de la o masinuta. Ar fi aiurea sa se ajunga la 2 cluburi Logan...din 2 cluburi o sa se ajunga la alte bisericute pana nu o sa mai existe nici unul. Nu cunosc care e motivul discordiei dintre voi doi ( mike26ro si cristi3775 ) dar ar fi bine sa va impacati. Lasand asta la o parte, sper sa ajung si eu diseara la ora 20 la intalnirea voastra la OMV, sa vad si eu care e atmosfera in cadrul clubului si sa-mi fac prieteni noi

          Comment


          • Nu cred ca e vorba de discordie, e doar o incompatibilitate de idei si de seriozitate.

            Sa dea domnu' sa te vad (@ham04) ca iti va place acolo si ca-ti vei face prieteni (cred ca prieten stii ce inseamna). Chiar as fi curios ce ai facut...si poate impartasesti o parere obiectiva si celorlalti.

            Comment


            • pai hai stabileste locatia si ora !
              sigpic

              Comment


              • Schimbare locatie. Incepand cu luna Iunie 2010...intalnirile LC NEAMT, vor avea loc la benzinaria ROMPETROL din precista.

                ORa si ziua se pastreaza in continuare....in fiecare duminica incepand cu orele 20.00, si ocazitional in timpul saptamanii, incepand cu ora 23.00, acelasi loc.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Rog cititi aici.

                  Comment


                  • Foarte bine, daca a ajuns dictatura si in forumuri, atunci LC Pn-2 va rugam a posta aici lista de intalnire pentru joi 10.06.2010.
                    Locatia e aceeasi deocamdata: parcare PLUS.

                    Comment


                    • Originally posted by dragos79 View Post
                      pai hai stabileste locatia si ora !
                      am stabilit-o de mult.
                      Dar se pare ca esti consecvent. Lipsesti non stop.
                      Multumesc oricum celor care au binevoit sa vina la intalnire si care sunt intr-adevar interesati . As ruga pe viitor ca cei care binevoiesc sa vina la intalnire sa-si spuna pozitia cu 2 zile inainte, altfel vor fi marginalizati sau tratati ca atare.

                      Avem membri noi , care au nevoie de informatii si au nevoie de sprijin in punerea in practica a ideilor si necesitatilor in ceea ce priveste limuzina personala si chiar vreau sa ma implic si sa-i implic in acest sens.
                      Last edited by mike26ro; 10 June 2010, 21:01.

                      Comment


                      • Si la "noul club" are voie sa vina ORICINE ?!...adica eu, sau oricine din gasca veche?...asa de curiozitate...ca daca raspunsul e DA..cum se face ca tu nu vii la intalnirea veche..cea de duminica....caci am vazut ca te plimbi cu masina la ora aeea, prin acea zona.
                        Nu ti-a nimeni sa nu vii, ai ales singur. SI ai stiuit din totdeauna ca daca vrei sa spui ceva, in legatura cu schimbarile in club, trebuie doar sa insisti......si astfel nu se mai ajungea la 2 intalniri diferite. Nu?!
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Sigur ca poate sa vina oricine. Nu avem ce imparti nimic man. Fiecare face ce vrea , adica alege unde se simte cel mai bine.
                          Eu cand nu m-am mai simtit ca intr-un club, m-am retras. Pacat ca au fost discutii, care poate nu aveau rostul chiar acuma. Ce sa-i faci cand fiecare vorbeste in dreptul altcuiva, si cand nu se vorbeste fata in fata. Barfa intre noi cam e de rasul curcilor . Se preteaza mai bine la femei. Iar cu schimbarile din club , hai sa fim seriosi, a vrut cineva sa se schimbe ceva vreodata? Degeaba mi-am batut gura, iar cand am vazut ca imi bat gura degeaba, ca nu asculta mimeni (adica majoritatea), in plus au inceput si mistourile, am decis sa ma retrag.
                          Da , ma plimbam cu familia prin oras la ora aceea. Timpul liber, putin cat e, e bine sa-l mai petreci si in familie, ca si asa 12 ore pe zi la servici si pe drum isi pun amprenta (oboseala, nevoie de afectiune), ca doar ai si tu copchii .

                          PS: Chiar daca am fost mai dur in exprimari , nici eu nu agreez imaginea a 2 cluburi in oras, dar in momentul in care lumea alege inseamna ca ceva este diferit la cele 2 cluburi. Diferenta care prin uniune nu cred ca poate dispare, ci doar accentueaza formarea de bisericute si antipatii. Si iar nu e bine. Maca asa esti si tu linistit ca ai oamenii cu care esti pe "frecventa" si eu la fel.
                          Last edited by mike26ro; 15 June 2010, 20:41.

                          Comment


                          • care mi-ati solicitat ora si locul de intalnire va rog sa postati aici sau PM confirmarea de a fi la intalnire diseara.

                            Comment


                            • Iar ma repet, pacat ca nu vin mai multi, chiar si in 2 persoane, atmosfera tot e faina. Azi am mai invatat cateva lucruri de la Mihai. Deci cu cat suntem mai multi cu atat invatam mai multe si atmosfera devine mai interesanta.

                              Comment


                              • Aveti timp sa va "inmultiti"...timpul decide.
                                Poate ne impartasesti cateva lucruri care le-ai invatat...poate asa isi vor face si altii curaj.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google