Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La intalnirea locala,care are loc in fiecare sambata, in parcarea sadionului municipal CEAHLAU, este binevenit orice loganist, indiferent de zona in care isi are domiciliul actual.
    @radu_lyn.-te asteptam pe la noi,sambata.
    k sa raspund la treaba cu intalnirea nationala-se putea si mai bine,drumul a fost ok.
    Mike, la intalnirea "moldovenilor", nu vin numai cei din Galati, ci din toata zona Moldovei, si chiar cei care vor sa participe,si au chef de plimbari pana la Piatra NEamt. Iar in legatura cu,cazarea.....Eu propun ca ei sa isi inchirieze/rezerveze ei insusi locurile unde vor campa pe perioda intalniri, pentru ca sunt multe locuri,pensiuni in Neamt unde se poate petrece noaptea,si ca sa nu apara comentarii, cei care vor sa petreaca mai multe zile in Piatra Neamt,sa isi caute singuri locurile,si sa faca singuri rezervarile,din timp.
    Intalnirea propriu zisa,se face intr-o singura zi, si aceea va fi duminica, pentru ca atunci toata lumea este libera si cu chef de plimbari.
    Cum de intalnirea se tine in Piatra Neamt, noi vom organiza aceasta intalnire,vom stabili locul intalnirii, precum vom vb si cu un restaurant, care sa ne primeasca pe toti la masa,la ora dupamiezii, nu cum s-a intamplat la Sovata.
    Si inca ceva si ma repet: La aceasta intalnire,este BINEVENITA toata lumea posesoare de logan.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Originally posted by cristi3775 View Post
      Si inca ceva si ma repet: La aceasta intalnire,este BINEVENITA toata lumea posesoare de logan.
      logan si maybach )

      Comment


      • Eu daca am logan si rolls royce am voie ?
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
        NT 90 RDD + NT 90 DDR

        Comment


        • LOL...Normal ca DA....
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Eu pana nu imi tunez masina nu vin la intalniri

            Comment


            • Numa ca tu nu ai asa ceva..Ai numa mercedes:P
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Cine vrea sa vina la intalnire trebuie sa fi bagat minim 7000 de euro in masina :|

                P.s. Ati vazut loganu ala "Dracula" ?
                Last edited by Dooku; 13 August 2008, 23:24.
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                Comment


                • Pai eu am bagat 9300 euro in a mea...
                  atata costa )

                  Comment


                  • Originally posted by BlackRally 71 View Post
                    Cine a fost la Sovata, il rog sa-si exprime parerea vis-a-vis de Intalnirea Nationala. Sau sa inteleg ca nu sunt prea multe de spus??
                    Si tacerea este un raspuns..................

                    Comment


                    • Am ma izis felix.. Intanirea nationala cu 15 masini si moldova a stat separat, si intalnirea a durat 10 minute . Cam asta ar fi de zis... Esentialul

                      Comment


                      • Care poate sa imi spuna unde imi pot pune si eu folie pe masina, vineri sau sambata asta..Repejor?? ...Astept sms sau rasp aici. Multam fain.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Bun.Am inteles sambata la stadion dar la ce ora?
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Originally posted by RazvanB View Post
                            Am ma izis felix.. Intanirea nationala cu 15 masini si moldova a stat separat, si intalnirea a durat 10 minute . Cam asta ar fi de zis... Esentialul
                            Parerea ta o stiam. Doream sa aiba curajul altcineva care a mai fost sa posteze. Hotararea mea este urmatoarea: Nu ma amestec si nu particip la nici o intalnire in afara celor Logan Piatra Neamt.

                            Comment


                            • Originally posted by cristi3775 View Post
                              Care poate sa imi spuna unde imi pot pune si eu folie pe masina, vineri sau sambata asta..Repejor?? ...Astept sms sau rasp aici. Multam fain.
                              Da ce folie vrei sa pui cristi?
                              Am vazut ca is niste baieti pe drumu ala cum urci la colibe...Au acolo un garaj...Scrie pe un gard MOTO BAR sau ceva de genu. Sau ai putea sa incerci unde mi`am pus eu folia pe geamuri...Undeva la Dumbrava la fostu RAR sau ce era acolo!

                              margelatu te asteptam la stadion sambata la orele 20:00
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                              NT 90 RDD + NT 90 DDR

                              Comment


                              • @ felix am fost la dacia cu problema si maine ma duc sa iau masina, ca am fost si am lasat'o azi dup'amiaza pe la 3 si a specificat tipul, pierderi MARI de ulei

                                multam'
                                cred ca zilele astea , daca doresti si nu esti ocupat o sa vin sa montam alea, e bine ?

                                @ cristi : cocktail tuning 450 ron sau 400 toata masina / 300 ron spatele (nu fac reclama, dar e serioasa firma si in aia am incredere)

                                bafta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google