Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a sarit detectorul ? pfff... nimic nu poti sa faci pe forumul asta .. )

    Comment


    • Originally posted by skandal View Post
      pentru ca organizatorul vostru care trebuie sa respecte regulamentul si sa fie un exemplu pentru voi , a facut un off-topic de zile mari pe threadul de intalniri , mai mult decat atat , aveti un thread dedicat off-topicului cu discutii si asa mai departe ...

      de aceea sunt curios ... alte intrebari ?
      Si nu era treaba lui de a rezolva problema de off topic? Ca sunt multe alte discutii pe acest threat off topic, o parte sterse, o parte ramase..........si s-au rezolvat in ograda asta, sa ma exprim asa.
      Este banat acuma, din motivul asta, sau din cauza altui user?.......

      Comment


      • Da,eu sunt de vina.Chiar nu poti sa te abtii nici cand folosesti o clona?

        Comment


        • Originally posted by cristi_myx View Post
          Si nu era treaba lui de a rezolva problema de off topic? Ca sunt multe alte discutii pe acest threat off topic, o parte sterse, o parte ramase..........si s-au rezolvat in ograda asta, sa ma exprim asa.
          Este banat acuma, din motivul asta, sau din cauza altui user?.......
          De ce vorbesti la persoana a 3-a ?
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • sincer sa fiu e dureros de rusinos sa vezi pina unde poate duce rautatea,si oftica asta.....gata fratilor....e urit pentru un orasel asa mic si frumos.....
            Ca sa fiu sincer din motive asemanatoare m-am retras de pe forum impreuna cu alti colegi(fiecare intelege ce vrea si din tintar se face armasar)!!
            PACAT!!!!
            sigpic

            Comment


            • Aveti posibilitatea la un nou inceput. Puneti-va de acord la un Organizator de Intalniri.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • e prea tirziu pentru acest cub....
                cine cu cine sa se aleaga?/?...nu mai e nimeni...
                sigpic

                Comment


                • dar de ce sa se aleaga cineva cu ceva? 2,3 membri activi , cu intalniri cat mai "la vedere" fara impresii si figuri si gata treaba!
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Am vorbit cu cativa din voi,acum ceva timp.E timpul sa va alege-ti un lider adevarat,care sa nu aiba 'aere de supersef' si sa incercati sa fiti un grup de prieteni pentru care iesirea la o cafea sa fie o placere nu o obligatie de membru al logan club.

                    Comment


                    • Craciun Fericit,multe bucurii si multa fericire va doresc LCPN din suflet!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • scuze kelburtos, il cunosti pe cristi sa spui lucrurile astea despre el???
                        si nu stiu cine tia spus ca ne intalnim din obligatie,sincer ba chiar ne intalnim din placere

                        iar din cate vad eu mai multe aere mi se pare ca ai tu decat cristi,eu nu am vazut nici un aer de supersef la el cum spui tu,ce care spun asta rog sa justifice
                        Last edited by cristi3775; 29 December 2010, 22:07. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Va rog lasati discutiile de genul asta pentru intalnirea de la coltul blocurilor . Apropo domnule KELBURTOS , fusei dumitale la Piatra Neamt sa vezi cum ne simtim noi si de ce crezi ca e nevoie de un nou lider... Sa stii ca in fiecare saptamana avem cate un sef prin rocada daca intelegi , chiar mai crezi in dictatura ?
                          :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                          Comment


                          • Originally posted by KELBURTOS View Post
                            Am vorbit cu cativa din voi,acum ceva timp.E timpul sa va alege-ti un lider adevarat,care sa nu aiba 'aere de supersef' si sa incercati sa fiti un grup de prieteni pentru care iesirea la o cafea sa fie o placere nu o obligatie de membru al logan club.
                            Daca imi permiti... esti ruda cu Dabija?!?! De ce nu astepti sa vina ziua de joi? (specifica celor cu bagarea in seama). O sa deschidem un nou post cu rubrica de sugestii si reclamatii in care vei putea scrie tu si cei ca tine... nu cred ca se cade ca un supermoderator sau persoana ta sa vina cu sugestii, asa cum nu cred ca este normal ca unul din noi sa va dea voua sugestii organizatorice, daca ele nu sunt cerute! Credeti cumva ca pe aici zac niste prosti incapabili sa se organizeze?!?! care, din cand in cand mai au nevoie de cate unii ca voi sa imparta pareri??? Chiar credeti ca daca nu am fi multumiti de structura curenta, nu am face schimbari???
                            Mai cred ca moderatorii ar trebui sa aiba grija stricta doar de VOCABULAR si de OFFTOPICURI! Cred ca am fost destul de clar!!! Iar despre CO-organizatori o sa mai treaca ceva ca sa imi dau seama ce rol au!!!
                            In al doilea rand, eu unul, m-am cam saturat de unii care scriu randuri doar de dragul de a le mai creste nitel punctajul!
                            Daca nu scriem pe forum, inseamna ca nu il citim??? nu sunt(em) genul celor carora le place sa intre in polemici ieftine. Asta ca un eventual raspuns la o potentiala intrebare...
                            Cam asta am avut de zis si imi cer scuze daca nu am fost suficient de acid!
                            Oamenii normali invata din propriile greseli; oamenii destepti invata din greselile altora.sigpic

                            Comment


                            • ia uite unde erau membrii din Piatra Neamt ... pai mai baieti , pana acum ce pazeati ?
                              Dadeam vina pe cristi ca nu este in stare sa faca pe organizatorul pentru ca nu scria decat el pe aici ... dar vad ca atunci cand este de facut galagie ... sariti repede...

                              Comment


                              • Originally posted by skandal View Post
                                ia uite unde erau membrii din Piatra Neamt ... pai mai baieti , pana acum ce pazeati ?
                                Dadeam vina pe cristi ca nu este in stare sa faca pe organizatorul pentru ca nu scria decat el pe aici ... dar vad ca atunci cand este de facut galagie ... sariti repede...
                                Eram prea ocupati cu montatul unui modul pentru raportarea punctului mort la schimbatorul de viteze, cu marirea cursei stergatorului din dreapta fara a-l afecta pe cel din stanga pentru a disparea acel V uracios, cu montajul unui modul de temporizare (programabila) fara fire suplimentare pentru stergatoare, cu montarea de telescoape in portbagaj care se deschide din telecomanda si la capota dar care sa nu arate a tiganeala, cu montarea de lumini in portiere ce sa lumineze la deschiderea portierelor si multe altele... care nu ar demonstra ca exista un LCPn... cam asta a fost... sper sa nu mai vina replici ca cea de adineauri! nu cred ca voi mai onora acest forum, nu se merita!!!
                                Oamenii normali invata din propriile greseli; oamenii destepti invata din greselile altora.sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google