Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nenea Felix...Ai primit smsul meu??? K sa nu mai zic ,ca am sunat pe la 7.......
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Fii antena.....Daca iti fac rost de un pistol de lipit anume care trebuie la schimbat ledurile in bord la masini, te bagi???...
      eu iti aduc piesele,tu iei manopera...Ce zici???
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Felix...Nimic nu e gratuit pe lumea asta...Cine nu crede asta...Ori e orb..Ori traieste pe alta planeta...Sunt putine exceptii. Tu esti una dintre ele, cea care confirma regula... Acuma stiu ca tu esti baiat de treaba si nu o sa ne ceri bani...Dar cel putin eu...M-as simti prost sa profit de serviciile cuiva...Fara o compensatie materiala...Cat de mica af fi ea. E vorba si de aprecierea pe care o am fata de munca depusa dar si o "chestie" de moralitate la urma urmei.


        daca ma ajuta cineva cu un GPS..raman dator!

        Comment


        • Eu te ajut doar daca vii pana la mine.

          Comment


          • Multumesc Felix de "ajutor". Raman dator. Nu o sa uit.

            In ceea ce priveste achizitia ....Abia astept sa vad ce iese...Stiu ca va fi super oricum.
            Daca ai nevoie de ajutor...Nu ezita. Treburi de astea am mai facut si eu .

            Comment


            • Ceea ce a-ti vazut este doar inceputul. O voi face astfel incat sa miroase a nou cand te urci in ea! Termen 30 zile. Maine pleaca chiulasa la rectificat scaune supape si schimbat semeringuri.

              Comment


              • Merci Cristi pt. Bujii! Raman dator. Tot ceea ce am facut pana acum la membrii clubului si ma refer la temporizare stergatoare si geamuri, au fost fara bani pt. Ca suntem prieteni.

                Daca Cristi face rost de pistol si leduri pretul manoperei indiferent de culori m-am gandit sa-l stabilesc la 60 ron, pt. Ca in fond nu e nici o filozofie. Mai greu e de dat bordul jos decat de montat diodele luminescente.

                Si pt. A verifica dificultatea montajului, voi incerca sa schimb diodele luminescente la o fata detasabila de MP3 Clarion din neon in portocaliu. Astept sa aduca Cristi materialele necesare.

                Comment


                • Ma bucur ca iti sunt de folos.....Stii ca daca pot da o mana de ajutor....Sunt acolo.
                  Inca astept rasp la tipul asta din bucuresti.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Felix pune si tu o poza cu noua achizitie sa vedem si noi.Daca se poate bineinteles!
                    sigpic

                    Comment


                    • Mai are de lucrat la ea....Ai rabdare....Sau cel putin...Fa u o vizeta pe la el..
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Astea sunt pozele de acum 2 ani. Le-am recuperat de pe un forum.
                        Acum arata jalnic, dar se restaureaza pana la ultimul surub.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Felix tata.....Nu prea am gasit ledurile alea....
                          arata-mi si mie unul, ca sa nu mor prost....Sa caut mai bine....
                          leduri SMD??
                          am gasit ceva la un mag de tunnig,dar costa 2 leduri 15 ron
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Daca vii pana la mine, acasa,iti arat la bordul de BMW.

                            Poze cu starea actuala a masinii.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Pai eu ies mai tarziu in oras...Pot sa te deranjez??...Te sun inainte, numa sa rasp la tel...Ok??...Ai probat pistolul?? Sunt curios.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Salutare colegi de forum din Piatra Neamt!
                                Am urmarit de cateva zile discutiile voastre legate de incercarea de a schimba iluminarea tabloului de bord la Logan. Cu riscul de a fi considerata reclama va invit sa vizitati situl din semnatura mea si sa vedeti cateva din lucrarile mele. Distanta Iasi-Piatra e mica si nu e o problema pt mine. Ca portofoliu am la activ peste 200 de loganuri cu diferite imbunatatiri.
                                http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google