Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mike26ro View Post
    Da ce matinal esti.....

    stiu

    Comment


    • Dap.....K i-a da o parte din bani
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Sa stii ca o plimbare cu masina e ca un medicament...Pentru mine....Cred ca si pt tine.

        Comment


        • Originally posted by mike26ro View Post
          Sa stii ca o plimbare cu masina e ca un medicament...Pentru mine....Cred ca si pt tine.
          corect, ai punctat bine

          Comment


          • Da pt cine nu e un " medicament" , plimbarea cu masina.???
            cred ca pana la urma am sa optez pt folia cu plasma,la ceasuri.DE ce??
            1. Are fundalul alb,cu scris nesgru si rosu.
            2.Cand se aprind luminile, in bord se vede ca la VW.
            3.Cred ca mai putina munca la montaj si mai fiabila ca design.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Originally posted by cristi3775 View Post
              Da pt cine nu e un " medicament" , plimbarea cu masina.???
              cred ca pana la urma am sa optez pt folia cu plasma,la ceasuri.DE ce??
              1. Are fundalul alb,cu scris nesgru si rosu.
              2.Cand se aprind luminile, in bord se vede ca la VW.
              3.Cred ca mai putina munca la montaj si mai fiabila ca design.
              Unde ai gasit Cristi folia cu plama? Si cam la ce pret? Se poate o poza ceva ?
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
              NT 90 RDD + NT 90 DDR

              Comment


              • Poze gasesti si pe net la baietii...Sunt expuse la vanzare
                la Y&N tunnig....Pe varianta in precista....Noul mag de tunning. Inca nu au folia cu asa lumini,are alte culori acuma, dar mi-a zis sa reincerc sapt viitoare, atunci mai primesc marfa.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Originally posted by cristi3775 View Post
                  Poze gasesti si pe net la baietii...Sunt expuse la vanzare
                  la Y&N tunnig....Pe varianta in precista....Noul mag de tunning. Inca nu au folia cu asa lumini,are alte culori acuma, dar mi-a zis sa reincerc sapt viitoare, atunci mai primesc marfa.
                  Multumesc mult! Am sa ma interesez si eu. Pana acum am vazut doar modele cam "incarcate" si nu mi`au placut!
                  Ne vedem diseara da?
                  http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                  NT 90 RDD + NT 90 DDR

                  Comment


                  • Cum sa nu...Ce vb e asta....
                    O intrebare la cei din Neamt.......Cum vi se pare ideea de publicitate la intalnirile noastre???
                    Ziar, radio, televiziune chiar........Ma gandeam ca poate invitam pe cei de la TeLe M Neamt a vina sa filmeze,un mic interviu...Ceva de maxim 2 minute. Chestia e ca trebuie platit treaba asta. Voi ce zice-ti?
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Originally posted by cristi3775 View Post
                      Cum sa nu...Ce vb e asta....
                      O intrebare la cei din Neamt.......Cum vi se pare ideea de publicitate la intalnirile noastre???
                      Ziar, radio, televiziune chiar........Ma gandeam ca poate invitam pe cei de la TeLe M Neamt a vina sa filmeze,un mic interviu...Ceva de maxim 2 minute. Chestia e ca trebuie platit treaba asta. Voi ce zice-ti?
                      Nu trebuie platit. Cel putin la ziar stiu ca nu se plateste. Eu ma gandeam sa facem un fel de fluturas ... Ceva finut asa si sa punem la stergatoare la Logane prin Piatrea Neamt...Care am crede noi ca ar fi interesati sa vina la intalnire!
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                      NT 90 RDD + NT 90 DDR

                      Comment


                      • Nu trebuie platit?? Cine te-a mintit??..........RECLAMA -se plateste...Indiferent ca e radio, ziar ,televiziune sau fluturase........
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Crdeam ca zici de cei de la ziar sa vina sa faca un reportaj ceva. Sa scrie cateva cuvinte!
                          Oricum nu sunt prea documentat
                          Ma gandeam la asa ceva: ( sa mai scriem Locul, Ora si data )
                          Attached Files
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                          NT 90 RDD + NT 90 DDR

                          Comment


                          • Vorbim diseara la intalnire

                            Comment


                            • @dooku- frumos desen.....De ce nu faci niste pliante??? Asta daca ai imprimanta eventual color.....Ca eu nu am si le punem pe masini......Nu pe toate...
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Ma bucur ca iti place Cristi! Trebuie sa mai vedem ce scriem in partea de jos...Ceva de genu : " va invita la intalnire in fiecare Sambata in parcare la Stadion la ora 20:00" sau ceva de genu.Si sa scoata cineva care are imprimanta si apoi tragem la xerox.

                                Ar mai fi o varianta: sa rugam un moderator sa trimita mass la cei din Piatra sa`i anunte de intalnire.
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                                NT 90 RDD + NT 90 DDR

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google