Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi super banerul si mie imi place...Daca doresti sa lipesti si numele site-ului pe bener canv venim la Piatra Neamt (sau la vila ) poti vorbi cu Mircea(gl_mmm) sa iti dea un stiker cu www.Loganclub.Ro.
    sigpic

    Comment


    • Da..Aici e greseala mea,caci mi-a scapat...Sigur,cum sa nu.Cine are chef maine {sambata} sa mearga la pensiune...Sa vedem meciul acolo????
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • La ce ora te duci cristi la pensiune

        Comment


        • Pai eu am sa ma duk in seara asta...Sa ii conduc pe Valeriu si pe Lucian la pensiune. MAine....Cred k dupa 6........Eu muncesc pana la 2,apoi ma ocup de curatirea masinii,plus k femeia lucreaza pana la 6.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Pe la 5-6 cred ca ajung si eu.....Poate vine si Dragos.

            Comment


            • Stai inistit Radu ca nu ramai singurel venim si noi dupaamiaza.... Adica eu si Mihai.Oricum dupa 16.00
              sigpic

              Comment


              • Singurel nu e....Ca tocmai ce l-am intalnit pe Nikolas_bnm..Sau cum ii zice.... se plimba prin cartier la mine
                Last edited by mike26ro; 10 October 2008, 20:43.

                Comment


                • Dragos vine 95%!!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Abia am venit de la baieti.......Aveeauu la "lecturra" frate..De ziceai k nu e adevarat.Mi-a povestit mihai k a trecut pe langa tine,si nu l-ai bagat deloc in seama.Ti-a retinut nr de inmatriculare.
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • ................................
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai ce era sa -i fac....Ca eram in centrul intersectiei...Pe banda 2 .
                        Si nici nu sunt genul care scoate capul pe geam si fluiera sau clacsoneaza etc....
                        l-am salutat....Si gata. Daca eram pe aceeasi banda...Il urmaream si stateam de vb....Dar asa?

                        Comment


                        • Treaba se misca bine pe aici. Felicitarile mele Cristi pentru tot ce ai reusit sa faci.

                          Comment


                          • FF frumos a fost azi. .....Nu uitati de bani...Pana marti cel tarziu...
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • Masinile noastre vazute noaptea........
                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Si politia ce zice....?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google