Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • era mult mai ok sa ne intalnm la stadion macar 40 miunte si dupa sa mergem toti odata la open mind, nu de alta dar nu traiti in siberia sa fie -40 grade
    sa va fereasca dumnezeu sa vina un ger mai puternic, ce faceti ? nu mai iesiti din casa ? va dati deimisa ? daon colo de treaba ca nu e ger de ti se lipesc narile .. DAR asta e , ce sa facem daca unii suntem mai sensibilizati

    si nu de alta dar am mai gasit vreo 2 tipi sa vina la intalnire si cand leam zis sa vina la open mind ca ne gaseste acolo pe toti au cam cotit subiectul zicand ceva de genul , ca voi sunteti acolo intre voi si etc... e aiurea sa vina unu nou, ma pun eu in locul lui sa imi zica cineva sa vin la open mind sus la masa ca ii gasesc acolo si sa intru si sa ii vad pe toti cu mdiscuta diferite subiecte si etc si eu sa par in plus, asa, parcarea nu era asa "ostila" precum ii zici "vii sus la open mind"

    si la vara, tot open mind recomand , ca poate, totusi, sunt unii carora or sa le fie foarte cald si innaduseala, dar se rezolva. solutia e open mind. AU AER CONDITIONAT :> ................................
    Last edited by RazvanB; 24 January 2009, 17:32. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • noi nu ne intalnim la open mind ca sa ne incalzim...ci ca sa vorbim.....ca de stat in picioare prin fata stadionului suntem satui. Sau, ma rog...poate nu dar acolo se creaza grupulete, bisericute, etc....macar aici e ceva compact in jurul unei mese...toata lumea se vede discuta...
      Si mie imi plac intalnirile in aer liber numai ca ...sa spun sincer acolo la stadion e cam " sinistru".

      PS: Si la Open Mind e parcarea destul de mare...se poate sta afara si acolo daca se vrea.

      Razvane daca celor 2 le era rusine sa vina, de ce nu ai venit tu cu ei?
      Last edited by mike26ro; 24 January 2009, 21:24.

      Comment


      • ca nu mai suport open mind e foarte simpla ideea
        sau nu am vrut
        sunt mai multe ipoteze
        de saturat nu cred ca sa saturat nimeni de stat in picioare , si vrei sa ne vedem la openmind acolo in parcare pe "prundish" ? e bine daca nu iti place betonul si iti place prundisul

        Comment


        • poate ca nici mie nu-mi place la Open Mind, poate ca nici eu nu vreau sa stau intr-un bar in care se fumeaza, poate ca si eu vreau sa stau la expozitie ca in parcarea teatrului tineretului, poate ca ....., poate ca.....
          Dar aici interesul pentru club si dezvoltarea lui primeaza, nu pretentiile noastre de a fi sau a nu fi intr-un loc sau altul, de a ne place sau nu un loc sau altul.
          Parca imi amintesc ca s-a votat locul de intalnire. Nu a propus unul singur si gata. Votul majoritatii ar trebui respectat. Sau ma rog...asa ar fi normal.

          Comment


          • propun ca noua locatie de intalniri : Parcarea Hotel Central.
            Este destul de mare, ne facem si reclama. e mai "la centru" .
            Iar in alta ordine de idei trebuie sa ne gandim la o ora de intalnire. Ideal e sa fie intr-o zi lucratoare. Nu de alta ..dar vine vara...foarte multa lume pleaca in weekend.
            Mai astept propuneri...de la membri.
            Trebuie sa ne hotaram o data pentru totdeauna la un loc ...ca doar nu facem ca tiganii...ne mutam cu cortul.
            Si inca ceva...odata hotarat locul....e bine sa nu mai fie pretentii de locatie sau ora...ca nu le place.... etc.

            Comment


            • sunt si eu deacord cu propunerea lui mihai ar fi ok si ar trebui ziua sa ne vada mai multi si sa se intrebe ce se intampla poate asa ne facem mai multi adepti

              Comment


              • Asa e....mie unul imi e dor de intalnirile ziua....cu masinile in prim plan....caci despre ele e vb in conversatie.astept propuneri,sugestii si idei, dar vreau sa vb cu totii fata in fata.Nu pe mess, la telefon sau pe forum. Propun sa ne intalnim sapt asta sa hotaram mai exact.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • hai intr-o seara.....dar sa spuna fiecare cand poate.

                  Comment


                  • pai hai sa vedem sa ne intalnim ca i nsfarsit a zis si cristi bine; MASINILE sunt in prim plan si mai mult datorita lor neam cunoscut , a masinilor
                    cel mai bine este sa ne intalnim si sa discutam la modul cel ma iserios ca sa vedem si noi ce se aleege din toata treaba asta
                    saptamana asta dupa 5 cand termin serviciul am timp sa ne vedem

                    Comment


                    • hai sa ne vedem vineri seara la 5 cai sarbatoare

                      dar nu ati mai zis nimic
                      ne vedem sau nu?
                      Last edited by gabi galbeaza; 28 January 2009, 20:21. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • da cu cine sa ne vedem? poate noi doi

                        Comment


                        • O sa ajung si eu in week-end-ul asta la voi si as vrea sa ne intalnim sa va arat bijuteria mea)).
                          Poate sa-mi spuna cineva dintre voi cand este intalnirea ora si locatia?
                          Va multumesc si sper sa va gasesc cu drag.
                          Cu respect , toni
                          sigpic

                          Comment


                          • bine ai revenit The_Nigh.
                            Intalnirea este Duminica la ora 20.
                            Locatia : barul de deasupra spalatoriei OPEN MIND

                            Comment


                            • CLAR !

                              vad ca nimeni nu se oboseste sa mai posteze ceva sau chestii de genul deci nici eu nu o sa mai fac treaba asta si nici la intalniri nu o sa mai vin, asta e... dar in conditiile astea nu prea se poate

                              Comment


                              • Dragi colegi, va reamintesc ca in momentul luarii deciziei de a participa la cotizatia lunara au fost vreo 10 participanti, deci majoritatea celor care vin de obicei la intalniri. Va mai reamintesc (valabil pentru toti) ca prin semnarea acelei liste cu cotizatiile aferente unui trimestru v-ati insusit si o parte din regulamentul clubului (neoficial inca) in care se stipuleaza o parte din indatoririle fiecaruia si consecintele ce decurg din nerespectarea lor.
                                Va mai reamintesc ca in momentul in care ati semnat acea lista ati facut-o in cunostinta de cauza.
                                In legatura cu locatia si ora de intalnire, ele fac obiectul unei decizii de grup. Ceea ce s-a si intamplat de altfel. Nu vad rostul discutiilor pe aceasta tema. Problema se va discuta la intalnire, dar numai in prezenta majoritatii membrilor. Prezenta minima la intalniri nu produce si nu va produce nici o schimbare de regulament sau de alta natura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google