Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nuuu...morti...de... plictiseala, de beti, de ..cine stie

    Comment


    • Sa speram cadin cauza asta e liniste
      :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

      Comment


      • nu de la bautura...mai mere lumea la un gratar,la un peste
        sigpic

        Comment


        • nr de tel a lu razvan v va rog
          urgent\

          Comment


          • cine are ponturi de cazare la mare pe anul asta? Pensiuni, vile.
            Preferabil in Eforie Nord, Costinesti, Mamaia.

            Comment


            • cautal pe userul sonykel

              Comment


              • Am vazut , dar nu vreau eforie sud. Mersi.

                Comment


                • Salut Pietrenilor,''gasca'' plimbareata nu a ajuns ?Probleme ???

                  Comment


                  • Gasca a ajuns in efectiv complet nea Nicule! Multumim de intrebare. Multumim pentru ceea ce ati facut acolo. S-a dovedit inca o data ca LC Galati este No.1.

                    Comment


                    • Multumim si noi pentru aprecieri ,note ,si de restul sanatate maxima

                      cristi3775 @ai stat la cotitura ,sa poti pune tu cireasa pe tort ,sper ca ai obervat ca numai persoanele cu greutate se ocupa de bucataria LcGl Chiar ma simt si eu f fericit ca am reusit sa va distram in 2 zile cat in 6 Sanatate Maxima si sa ne revedem si la alte dezmaturi .

                      Comment


                      • noroc, cu asa un bucatar, ca altfel cred ca eram toti beti. In lipsa de mangiare, ne cufundam in beutura .

                        Comment


                        • sal.
                          am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
                          mersi
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Razvan...cum a fost aseara in poligon? ce ati facut?
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                            NT 90 RDD + NT 90 DDR

                            Comment


                            • Baieti...saptamana viitoare tineti intalnirea fara mine.....ma insor.
                              pentru cei care ma considera "prieten'.......cununia civila are loc la 17.45.......aflu joi daca se va tine la biserica sau nu. Biserica care va avea loc cununia religioasa, este SF MINA din darmanesti, la Orion.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • sa fie intr-un ceas cu noroc!!!oricum noi venim la furat mireasa in calitate de prieteni
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google