Cafenea-discutii Despre Orice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai n-a..si a mea are 2 ani jumate........dar ziceam si eu asa suma rotunda.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • Stiu ca in service la Dacia sunt piese originale, dar sunt mult umflate la pret. De ex pe net pe site-ul ingaraj.ro gasesti piesele mult mai ieftin decat daca te-ai duce la ei la service. In primul rand trebuie s-o bag la o verificare sa vad ce trebuie neaparat schimbat si ce mai rezista inca 15000 km. Cat despre faza ca are putini km asta e, pt mine nu e o placere s-o conduc prea des. Oricum cand pun mana pe ea se cunoaste Sper sa ma mai tina ambreiajul si bratele + amortizoare in rest e chiar o masina fiabila

      Comment


      • Daca vrei sa te duci in reprezentanta si sa faci acele schimbari la masina....iti las PM un nr de telefon, pentru niste reduceri in reprezentanta DACIA.
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • aha, adica mie nu-mi dai numarul pentru reduceri

          Comment


          • NU am zis ca nu ti-l dau.....nu ai zis tu ca te duci la service DAcia. Nr este pentru cine vrea o mica reducere....
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Propunere

              Azi, am curata si MPP la loganul naselului (1.4mpi)...Masina are 2 ani si 6 luni, si 44.750 km. era o mizerie pe motoras, si pe clapeta...doamne. Dupa curatare, a simtit imediat schimbarea.....prompitudinea comenzilor, la turatie/ acceleratie.

              Pentru cei care vor sa isi curete MPp..ma ofer voluntar, contra sumei modice de 20 lei.- treaba se merita facuta.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Cand vii in Bacau sa o faci si la a mea?

                Comment


                • Cand am minim 2 comenzi...nu de alta....dar benzina sa-mi scot.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • Apropo,m-ai facut pe mine 'brutus',poze de azi de la Romexpo Bucuresti In prima poza e si userul pe fundal
                    Attached Files

                    Comment


                    • fain loganul tunat, imi place

                      Comment


                      • nu vrea nimeni un modulator FM clasa premium?

                        Comment


                        • Pentru moldoveni in special http://www.loganclub.ro/forum/showpo...42&postcount=1

                          Comment


                          • Ce parere aveti despre service-ul de la AutoStefan, sau cel de la Interauto, se merita sa-ti faci revizia la ei?

                            Comment


                            • Habar nu am...din auzite, cica la AutoStefan s-ar pune piese de pe loganele avariate...nu pot confirma asta, desi incepusem un proiect de amicitie pentru reparatii pt loganurile noastre, care a ramas uitarii.
                              cat despre InterAuto...au fost cunostinte de-a mele la ei, si au facut treaba buna, dar acele masini, nu erau loganuri.

                              I-a legatura cu paultaxi de pe forum, caci el se ocupa de reviziile la o parte din noi.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Pai la faza cu piesele, ma duc eu cu piesele mele noi asa ca nu prea ar avea cum sa puna piese de la alte loganuri avariate. De Interauto am auzit si eu pareri bune, dar tot asa numai pt revizii la masini straine. Ma intereseaza sa fie de calitate facuta revizia si onesta, nu umflata la pret manopera sau mai stiu eu ce. Am 31 000 km, si vreau sa schimb integral, lichidul de racire, cel de frana, uleiul si filtru ulei, bujiile si daca trebuie si amortizoarele sau capete de bara Daca m-as pricepe mai bine, le-as schimba eu cu mana mea, dar nu vreau sa-mi prind urechile pe acolo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google