Cumpar Oglinzi MCV

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Oglinzi MCV

    cumpar urgent 2 oglinzi MCV second hand !!!!! sau cine vrea un schimb +diferenta !!!
    ps:singura rugaminte e sa nu fie lovite sau zgiriate
    ps:astept propuneri !!!!
    sigpic

  • #2
    propun sa spui cat oferi

    Comment


    • #3
      cit ofer??....pretul pietei !!!!
      hai fratilor !!!! astept oferte !!!!
      sigpic

      Comment


      • #4
        si eu caut...ofer 200 lei + transport. oglinzi mcv cu reglaj manual

        nu am mai deschis inca un topic pentru ca am vazut ca este deschis deja acesta
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          nimic? nici o oferta?
          sigpic

          Comment


          • #6
            bai fratilor chiar nimic....nici o oferta??
            sigpic

            Comment


            • #7
              daca e vreun Mcvist care vrea sa aiba oglinzi de berlina...le dau eu cadou...la schimb normal

              Comment


              • #8
                nu gasesti nici un mcv-ist care sa vrea sa isi puna oglinzi de berlina. daca ar fi asa, nici tu nu ti-ai mai dori de mcv. eu cred ca fac rost de la uzina la 150 lei perechea, noi, manuale, ca asa le am si pe astea acuma, si asa vreau sa le pun si pe cele de mcv, ca sa nu ma complic cu cablajul si alte alea
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  asa as vrea si eu dar...am dat azi banii pe remap...si...mai vreau sa ma si mut anu asta in casa noua...asa ca nu prea am bani de aruncat..

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by alindrgn View Post
                    nu gasesti nici un mcv-ist care sa vrea sa isi puna oglinzi de berlina. daca ar fi asa, nici tu nu ti-ai mai dori de mcv. eu cred ca fac rost de la uzina la 150 lei perechea, noi, manuale, ca asa le am si pe astea acuma, si asa vreau sa le pun si pe cele de mcv, ca sa nu ma complic cu cablajul si alte alea
                    draga alin daca faci rost cu 150 ron ajuta-ma si pe mine cu o pereche, ma prind si eu la treaba asta ....fac o cinste,caci manuale vreau si eu...teeeee rrooooooogggggggg
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Si eu sunt interesat de un set de oglinzi de Prestige sau MCV dar electrice.
                      Astept oferte.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • #12
                        alea electrice de mcv 250 lei setul din cate am auzit.

                        vorbiti cu katalin de la mioveni, spune-ti ce piese vreti si el va spune daca poate face rost. de oglinzi mi-a zis ca imi face rost, ieri la intalnirea regionala de la brasov. sper sa nu ma uite.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #13
                          Mersi , un nr. de telefon sau ceva unde pot sa-l contactez pe Katalin poti sa ma ajuti?
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • #14
                            hai baieti ...nici o oferta??chiar sunt asa de rare oglinzile astea??
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              nu neaparat ca sunt rare, dar nimeni nu are nici un motiv sa le schimbe cu altele. daca iti cumperi noi gasesti, dar destul de piperat pretul.
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google