Intalniri fulger

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • auzi hai alexe ca murim aici de nerabdare.

    Comment


    • hai fratilor ca pregatesc grataru.
      sigpic

      Comment


      • salutare baieti...eu am fost cu initiativa de a veni la voi la un Fulger....urmat de un gratar si o bere si se pare ca voi intarzia ceva......dar am impresia ca veti sta mai mult la barfa....iar cum bere banuiesc ca va fi, cred ca va voi apuca si eu 2-3 ore....bafta si sa ne vedem cu bine diseara
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • FULGER 21 LA STADION (sau o mini regionala)
          cia nu uita grataru
          1 dsl u

          la 22 se strang si baietii din mioveni la petrom
          Last edited by DISSSEL; 4 September 2009, 19:35. Reason: Automerged Doublepost
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • de fotbalul ala se mai aude ceva? deci sa nu mananc nimic ca facem gratar .hai ca la 21 sunt la stadion.

            Comment


            • sa-mi pastrati si mie vreo 2 beri reci ca voi veni transpirat dupa drum ca seara nu e radar bine ca am sofer la intoarcere ....bafta
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • baieti mei sau dat la fund...imi pare rau pentru planuri si ca v`am stricat alte planuri
                daca se anunta ceva la fulgeru nostru il sun pe Alexutzu.
                Sper sa ne vedem sapt viitoare

                Comment


                • cata noi suntem pregatiti dupa cum vezi

                  Chiar daca cei din bucuresti nu au putut sa ajunga ..noi tot le multumim pentru ca a reusit sa ne stranga cum nu am mai fost de multicel ..avand in vedere ca e ora 2.15 si baietii inca sunt la taclale la mioveni (dupa un gratar copios stropit cu bere ..... La propriu) ,,,si zilele trecute se discuta de desfintzarea clubului din mioveni.....
                  Le multumim si celor de la n.a. Pentru vizita scurta facuta .....din pacate noi eram pe picior de plecare....poate data viitoare
                  Last edited by DISSSEL; 5 September 2009, 02:23. Reason: Automerged Doublepost
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • baietii de la bucuresti au pierdut ceva super...ramane pe altadata...

                    Comment


                    • se vede din poze ca a iesit super...... m-am mai linistit ca l-am mai vazut si pe bitza..
                      Poate va mai exista o data viitoare cu plecarea noastra de ziua si in numar...de cum v-am obishnuit !
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Fulger maine sera la stadion ora 21, struguri si mere din partea casei:
                        1.punto
                        My BMW is fantastic

                        Comment


                        • Fulger maine sera la stadion ora 21, struguri si mere din partea casei:
                          1.punto
                          2. dsl
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Fulger maine sera la stadion ora 21, struguri si mere din partea casei:
                            1.punto
                            2. dsl
                            3. CIA
                            sigpic

                            Comment


                            • Fulger maine sera la stadion ora 21, struguri si mere din partea casei:
                              1.punto
                              2. dsl
                              3. CIA
                              4.dmd (la pomana inainte si la plata inapoi)))))
                              sigpic
                              Ma chinui la ceva mai performant

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google