Intalniri fulger

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si va ma plangeti ca e frig
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • no ce o nins la munce oi oi

      Comment


      • in seara asta am transpirat de frig )... sigur nu mai e deschis la kaufland?)

        Comment


        • la ora asta nu, daaaar.... mai gasesti un non stop ceva )

          Comment


          • nu uitati ....si la urmatoarele intalniri sa se pastreze traditia)..odata ajunsi in vf de panta (cea de la pediatrie) accelerati la maxim, fum la roti, xenoane tot) prea tare...am facut prinsoare in seara asta si a iesit ;) cei care au fst stiu despre ce e vb mai bn:P

            Comment


            • eu am mers domol ca nu am gaz

              Comment


              • eu zic sa ne mutam la bawling sa nu mai fim nevoiti sa urcam)

                ......................

                gata?somn toata lumea?
                Last edited by Champion; 15 April 2011, 23:56. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Originally posted by DISSSEL View Post
                  dada.......

                  Fulger astazi ..19...detalii casa de copii si plimbarea de la Alexandria
                  Dragii nostri colegi de la LoganClub Pitesti nu vad nimic aici daca va puneti in miscare,ce a-ti hotarat aseara? Sper sa veniti si sa ne vedem cu bine la Alexandria astazi 16.04.Drum Bun si linistit.
                  CARPE DIEM!

                  Comment


                  • In principiu suntem 5 membrii hotarati si vom pleca la ora 11 din Pitesti,astazi...asa a ramas aseara...

                    Comment


                    • super...va asteptam!...da ti un semn sa va astepte cineva la intrare in alexandria pentru a va aduce la locul de intalnire.
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • Absolut, avem numerele de tel ale voastre, sunam pe cine pica primul in agenda
                        Nu e orice automobil...e LOGAN

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Champion View Post
                          nu uitati ....si la urmatoarele intalniri sa se pastreze traditia)..odata ajunsi in vf de panta (cea de la pediatrie) accelerati la maxim, fum la roti, xenoane tot) prea tare...am facut prinsoare in seara asta si a iesit ;) cei care au fst stiu despre ce e vb mai bn:P
                          Eu v am claxonat poate nu erati atenti ))))))
                          ....off: nu mai scrie prescurtat ca pe mess
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • gata sefu'...

                            Comment


                            • La sugestia "florilor" din cub - fulgera azi la stadion ora 21
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • eu nu pot sa ajung asa ca "La multi ani! cu sanatate, masini tunate, carduri pline si proiecte realizate!!"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google