Legislatii,taxe,amenzi,itp-uri,politisti,informari Din Trafic,radare.....etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PLC Partidul Logan Club

    Comment


    • incaseaza ca are de la cine...noi stricam ca nu iesim in strada...
      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        PLC Partidul Logan Club
        Petre Lutu Cornel ))))))
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • in ce viata??
          Compania NaÅ£ională de Autostrăzi a anunÅ£at că licitaÅ£ia pentru tronsonul de autostradă Sibiu-PiteÅŸti (116 kilometri) va avea loc în această toamnă. Automarket vă oferă harta traseului autostrăzii care ne va duce de la BucureÅŸti la Sibiu în două ore.

          Comment


          • stie careva daca a intrat in vigoare noua lege rutiera? cea care trebuia sa se aplice de la 01.01.2012 ?
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • noua lege sau noua taxa?

              Comment


              • legea. cea care sanctiona mult mai drastic abaterile.
                cea in care politistul are dreptul sa iti retina permisul si sa te trimita la control psihologic in cazu in care nu i se parea ca ai condus agresiv

                Åžtiri de ultimă oră, disponibile online. Gândul iti ofera ÅŸtiri externe si interne în timp real, ÅŸtiri politice, ÅŸtiri economice, mondene, sociale si din sport.
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • si din nou Rromanica...

                  Comment


                  • )) asta e noua...
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • foarte tare ultimul link, desi suntem in romania si nu trebuie sa ne mai surprinda nimic )

                      o intrebare...a zis cineva in comenturi ceva de litera H!!! ca erau amandoua ale lui si a uitat sa puna un H pe una! Sau era gluma?

                      Comment


                      • Foarte tare poza cu cele 2 masini cu numere asemanatoare .

                        Insa,cred ca a luat numarul de pe spate de la una si l-a pus pe fata la cealalta

                        Comment


                        • nu e singurul caz de acest gen. in general masinile de lux se cloneaza. inainte sa-mi iau loganu' am fost "rugat" cu un bmw seria 5 din acelas an la 7-8 mii de "eroi".
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • @firiss, nu, facea cineva misto de el cum ca ar fi scos o litera de pe numar )
                            @Costi.MMC nup, cazul a fost real ca l-am vazut pe seara la stiri, de fapt nu e chiar recent pt ca astia filmau masina sigilata din curtea politiei si era zapada de juma' de metru pe ea.
                            deci, vedeti prin ce jafuri va treziti partasi )

                            Comment


                            • aceeasi Rromania... soferii care ne omoara pe strazile pline de gropi...
                              Attached Files

                              Comment


                              • poate a inchis oglinda sa fie mai aerodinamic sau poate s-o fi inchis din cauza vitezei am vazut si eu asta iarna o doamna in piatra neamt cu un bmw care le avea pe amandoua pliate
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google