Legislatii,taxe,amenzi,itp-uri,politisti,informari Din Trafic,radare.....etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...da sa vedem sursa ca nu te credem...nu toata lumea are timp sa se uite la stiri
    ...oricum din ce zici cu taxele care vor veni,pretul va fi acelasi , poate si mai mare ca acum

    Comment


    • a specificat pretul in euro... dar cat o sa fie euro...

      Comment


      • E urata da e a noastra.......
        Attached Files
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • o fi ma da are si vreo 300 d cai..din ce am citit o s-o conduca Alain Prost....sa vedem cum se decurca cu dusteru
          low....&.....slow

          Comment


          • da , nu vezi ca scrie prost pe ea...si cica are 350 de cai

            astazi un bun prieten si coleg de al meu a murit intr-un accident ....CAUZA: VITEZA
            ....AVETI GRIJA CAT APASATI PEDALA DE ACCELERATIE ..POATE FI ULTIMA DATA CAND O FACETI......E SUFICIENT A GRESITI DECAT O DATA.......
            Last edited by alexutzu; 19 November 2009, 22:13. Reason: Automerged Doublepost
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • sa-i fie tzarana usoara...
              cat despre masina asta din poze... mama dar are din toate cate ceva: lateral bate spre golf 4, spatele e de nissan pathfinder, fata... e romaneasca ca e prea urata ) si peste toate ganditi-va ca asta e varianta de curse, aia de strada o sa arata ceva mai "dezumflata"

              Comment


              • e super tare masinuta mie imi place bine acu fiecare cu preferintele lui
                Last edited by alexutzu; 19 November 2009, 22:11. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                Ma chinui la ceva mai performant

                Comment


                • Originally posted by DISSSEL View Post
                  da , nu vezi ca scrie prost pe ea...si cica are 350 de cai

                  astazi un bun prieten si coleg de al meu a murit intr-un accident ....CAUZA: VITAZA
                  ....AVETI GRIJA CAT APASATI PEDALA DE ACCELERATIE ..POATE FI ULTIMA DATA CAND O FACETI......E SUFICIENT A GRESITI DECAT O DATA.......
                  naspa petre stiu cum e...un bun prieten de-al meu a murit acu 2 ani...prin ungaria...a luat o pata de ulei si s-a rastunat
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • ....aveti grija baaa ca intr o secunda de neatentie de rupe tot.....
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • condoleante.viata e asa ciudata..toti am pierdut prieteni.stiu cum e.eu am pierdut acu 1 an..
                      loganu are350 cp motor 6v de 3000l


                      ce logan baa..ca asta bate mai mult cu sandelu...
                      Last edited by alexutzu; 20 November 2009, 10:43.
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • o pza si de la mine cu suv dacia .
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • e belea dacia asta da si pret de la 15000 in sus...dar o sa cumpere romani au bani ....se vaita ca nu au dar au ei..
                          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • macar de vreo 2-3

                            Comment


                            • ma ce sa zic extraordinar nu arata...da tinand cont de unde am plecat si unde am ajuns eu zic ca e foarte bine pt dacia...eu astept sa vad ce motorizari o sa aiba...ca daca pun 1.4 75 de matoage e grav
                              low....&.....slow

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google