Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chingi de vanzare are careva ?
    sigpic

    Comment


    • @felye ti-am trimis mesaj privat in legatura cu bara mcv.

      Comment


      • se vinde:

        - Hifonics ZEUS POWER BASS PACK (woofer 750W RMS!! + amplificator + cablaj + condensator) - 1520 lei (doar wooferul separat 850lei)

        - diagnoza auto OBDII pt Dacia, Nissan, Renault, Ford, etc + cd soft si baza de date - 160 lei.

        - pachet accesorii samsung i9000/i9001: Husa silicon gri + Husa cauciuc + Suport auto original = 50lei

        - Nokia E66 - 240lei

        - Samsung Galaxy S2 i9100, pachet complet + husa silicon + toc piele + husa plastic - 1520lei

        - oglinzi manuale logan/solenza, negre, originale - 80lei

        - masina pt programul rabla

        Comment


        • Originally posted by metall View Post
          Vand satelit volan comanda casetofon originala Renault care se preteaza fara probleme si pe Logan.

          0724.318.737
          Anunt inca valabil.

          Vand telefon LG GT505



          GT505 este un telefon mobil cu ecran mare tactil, diagonala de 3 inchi, camera foto digitala de 5 megapixeli. Ecranul are rezolutie 240×400 de pixeli, 262K nuante de culori.
          Telefonul este in stare foarte buna estetic cat si de functionare.
          Dotari: Bluetooth, GPS, Wi-Fi, mp3-mp4 etc,
          Alte aplicatii: facebook, youtube, google maps, camera de 5mp, radiofm etc. Culoare produs: roz.

          Vand satelit volan comanda casetofon originala Renault care se preteaza fara probleme si pe Logan.



          Se conecteaza in spate la casetofon cu mufa iso cu 6 pini. are reglaj volum, functia mut, schimba frecventele/melodiile si alege sursa: tuner sau cd. se monteaza langa maneta stergatorului, are loc special, dar la logan snova si solenza trebuie decupat cu cutterul din plasticul care acopera contactul si toate cele. Satelitul a fost montat pe loganul meu si mergea de minune. provine de pe clio, merge si pe megane si pe unele modele de ford, pe care nu le stiu. unele forduri au casetofoane blaupunkt. In general merg puse pe orice cass blaupunkt, dar merg adaptate si pt sony sau pioneer cu o mufa speciala care se gaseste in magazinele de electronice.
          Last edited by metall; 21 August 2012, 09:14. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          www.basarabia-acasa.ro

          Comment


          • pentru catalinxnr ,cumpar eu jantele originale.te sun sambata sa ne intalnim

            trimite-mi poza cu zgarietura,te rog
            Last edited by sanduploiesti; 23 August 2012, 08:56. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • comenzi casetofon la ce pret il ai?
              sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

              Comment


              • Originally posted by marius-MSY View Post
                schimb faruri cu lupa g5 cu faruri stock+diferenta sau cu arcuri sport
                Marius, daca mai ai farurile spune te rog ce diferenta vrei.

                Comment


                • Originally posted by catalinxnr View Post
                  Se vand jantele originale, astept oferte si negociez.
                  Ma puteti gasi pe telefon: 0741402778
                  Sau pe messenger la id: angel_eyes_catalin@yahoo.com
                  Anuntul nu mai este valabil.

                  Comment


                  • cumpar 1, 2, 3, 4 jenti aliaj model BRAN

                    DUPA CUM AM SPUS IN TITLU cumpar 1, 2,3,4 jeanti/jeanta aliaj, modelul BRAN,
                    sunt pentru UZ PERSONAL, nu sunt pentru revanzare ! astept oferte serioase
                    punct de contact> cristi_c99@yahoo.com tel. 0744883173

                    Comment


                    • Originally posted by Razvy View Post
                      Marius, daca mai ai farurile spune te rog ce diferenta vrei.
                      Degeaba, eu i-am dat PM si niciun raspuns... )

                      Originally posted by metall View Post
                      Anunt inca valabil.

                      Vand telefon LG GT505

                      GT505 este un telefon mobil cu ecran mare tactil, diagonala de 3 inchi, camera foto digitala de 5 megapixeli. Ecranul are rezolutie 240×400 de pixeli, 262K nuante de culori.
                      Telefonul este in stare foarte buna estetic cat si de functionare.
                      Dotari: Bluetooth, GPS, Wi-Fi, mp3-mp4 etc,
                      Alte aplicatii: facebook, youtube, google maps, camera de 5mp, radiofm etc. Culoare produs: roz.


                      Vand satelit volan comanda casetofon originala Renault care se preteaza fara probleme si pe Logan.



                      Se conecteaza in spate la casetofon cu mufa iso cu 6 pini. are reglaj volum, functia mut, schimba frecventele/melodiile si alege sursa: tuner sau cd. se monteaza langa maneta stergatorului, are loc special, dar la logan snova si solenza trebuie decupat cu cutterul din plasticul care acopera contactul si toate cele. Satelitul a fost montat pe loganul meu si mergea de minune. provine de pe clio, merge si pe megane si pe unele modele de ford, pe care nu le stiu. unele forduri au casetofoane blaupunkt. In general merg puse pe orice cass blaupunkt, dar merg adaptate si pt sony sau pioneer cu o mufa speciala care se gaseste in magazinele de electronice.
                      Telefonul s-a dat.
                      Mai ramane valabil doar satelitul de comanda de pe volan.
                      Last edited by metall; 27 August 2012, 14:14. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic
                      www.basarabia-acasa.ro

                      Comment


                      • salut catalin,am montat anvelopele ,jantele sunt super!

                        Comment


                        • se vand urmatoarele:
                          -arcuri stock taiate o spira (coboara circa 3 cm) pret 50lei toate 4;
                          -barbita de sandero pret 50lei;
                          predare personala in pitesti sau mioveni
                          poze mai tarziu

                          Comment


                          • poza cu barbita de sandero
                            Attached Files

                            Comment


                            • Vand ulei Platinum 10w40 semi-sintetic, bidon 4.5l si filtru ulei Filtron.
                              Pret 60lei ambele.
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • Desi nu sunt chiar ata de nou pe aici, recunosc ca nu am intrat foarte des pe forum.
                                As vrea sa-mi pun si eu pe Loganul meu 1.6mpi jante pe 16. Intrebarea este: pot sa le omologhez in vreun fel? Multumesc

                                ..si ai nimerit tocmai la bazar )) - oricum raspunsul este DA
                                Last edited by DISSSEL; 10 September 2012, 00:06.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google