Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • au si pe dumbravei ca am luat si eu odata..da nu mai stiu sigur de la care magazin..oricum unul de pe partea stanga cum te duci spre oras.
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • Vand spatiu de depozitare pentru masina,model deosebit:

      ...pentru membrii LCP reducere substantiala si comenzi sau intrebari numai pe privat,messenger sau la intalniri.Prietenii stiu de ce...

      Comment


      • vand odorizante California Scents la 25 lei /buc si Lanterne Ecologice(fara baterii) la 20 lei/buc
        Attached Files
        Nu fac liniute ca nu am cu ce...

        Comment


        • si cum ar tb sa functioneze fara baterii?

          Comment


          • Functioneaza...pile electrice,de fapt se si vede bobina...am avut si eu ceva similar am folosit-o la munca,dupa vreun an s-a rupt butonul/comutator...se incarca prin agitare.Foarte fiabile la mecanismul de incarcare.
            mihaimgm...poate ne vizitezi sambata pe la stadion...de cand zic ca imi iau lanterna pentru strictul necesar al masinii si nu am mai ajuns,vedem si odorizantele

            Comment


            • odorizantele ma intereseaza...mihai te asteptam pe la intalniri si cu ceva produse
              low....&.....slow

              Comment


              • Multumesc de ajutorul cu explicatiile Viorelu. Incerc sa vin sambata daca nu se iveste altceva. De ceva vreme tot zic ca vin(bere la vara) si nu am apucat.
                Nu fac liniute ca nu am cu ce...

                Comment


                • Caut fotograf profesionist pentru botez...pentru filmari,poze,album si toate cele.Recomandari ceva,cunoaste cineva pe cineva care se ocupa cu asa ceva?

                  Comment


                  • Originally posted by viorelu View Post
                    Caut fotograf profesionist pentru botez...pentru filmari,poze,album si toate cele.Recomandari ceva,cunoaste cineva pe cineva care se ocupa cu asa ceva?
                    da vorbim maine
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • nu ca poate vrea maine sa faca botezu

                      Comment


                      • ba daca am am si eu loc sa vand ceva de bisnitari astea de pe aici ......vindeti mah voi (faceti avere )
                        sigpic
                        Ma chinui la ceva mai performant

                        Comment


                        • ce vrei sa vinzi DMD-ule? (gaura din vena)
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by costyn955 View Post
                            nu ca poate vrea maine sa faca botezu
                            ...ee...saptamana viitoare,dar sa am timp sa gasesc...vedem maine.

                            Mihaita tata...cine te suparat si ti-a furat piata?...sper ca nu eu cu spatiul de depozitare din plastic,care dealtfel a avut un succes record la vanzari.Or esti suparat ca nu ti-am oprit si tie?

                            Comment


                            • poi vio, daca te ia pe tine intermediar cand are ceva de vandut iese sigur mai bine la bani si da si mai repede

                              Comment


                              • modific culoarea la panoul de climatizare si butoane...orice culoare..pretul in fuctie de ledul folosit si de complexitate
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google