Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut.stie cineva unde pot gasi lame pentru chei briceag pentru logan?a gasit cineva prin pitesti?
    Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
    sigpic

    Comment


    • Salutare!
      Are careva sau stie cineva cat costa tot kit-ul de tuning pentru Logan faza 1? Dar componentele ar fi de preferinta sa fie piese de origine, nu "babauri" ca nu sunt rezistente. Si inca ceva, sticker-ul cat e (il are CIA pe masina)? Imi puteti raspunde aici, daca nu pe privat.
      Multumesc!

      Comment


      • Originally posted by Stoe View Post
        Salutare!
        Are careva sau stie cineva cat costa tot kit-ul de tuning pentru Logan faza 1? Dar componentele ar fi de preferinta sa fie piese de origine, nu "babauri" ca nu sunt rezistente. Si inca ceva, sticker-ul cat e (il are CIA pe masina)? Imi puteti raspunde aici, daca nu pe privat.
        Multumesc!
        la care stiker te referi?
        sigpic

        Comment


        • Neata!
          Il ai tu pe portiere...se vede si in imaginea pe care o ai la "avatar"

          Comment


          • ala negru...undeva in gavana se poate face si e conevnabil la bani daca vrei te punem in legatura cu persoana respectiva
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • la ce bani e? si mie mi-ar trebui sa fie pe alb, ca am culoarea la masina albastrul marine

              a si inca ceva... e rezistent? adica la a cata spalare "sare" de pe masina?
              Last edited by Stoe; 2 March 2010, 10:46. Reason: Automerged Doublepost

              Comment



              • ...un an cu tot cu spalari cica tine,cel putin...

                Comment


                • mersi inca odata

                  Comment


                  • pun si eu intrebare kitul de logan ph1 original gasesc si eu prin Pitesti?

                    Comment


                    • Cred ca la dealeri prin Pitesti(probabil cu comanda),insa pe forum la Bursa am vazut ceva interesant(cica si de origine si negociabil ) http://www.loganclub.ro/forum/elemen...ne-t20481.html

                      Comment


                      • avea alin de la mioveni..
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Originally posted by danni View Post
                          pun si eu intrebare kitul de logan ph1 original gasesc si eu prin Pitesti?
                          gasesti, eu l-am comandat...si mai am pragurile sa imi vina si mai ramane sa iau grila fata

                          Comment


                          • Originally posted by Al3x View Post
                            Subwoofer , statie si cabluri MAGNAT...daca e cineva interesat.

                            Pret: 550 lei
                            UP...... schimb si cu boxe auto

                            Comment


                            • te ajutam eu dar nici pentru dsl u nu mai am....
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Am si eu nevoie de un carenaj pe dreapta. Imi poate face cineva rost?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google