Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 500 ron cu tot cu cauciucuri...nu sunt stranbe nu bat nu au fost sudale...din punct de vedere tehnic sunt foarte bune.

    Comment


    • Cumpar bicicleta!!!!

      Comment


      • Cumpar calculator, laptop......care aveti oferte pana in 10 milioane anuntati-ma
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • componente doar ca sa te poti incadra per total pana-n 10

          Comment


          • VAND:
            TV Tuner Gigabyte GT-P-600
            Procesor AMD Sempron 2800
            Procesor AMT Athlon 2400
            Placa video Ati Radeon 64 MB
            Un Floppy
            Doua placute RAM DDR de 256 fiecare
            O placuta RAM DDR2 de 1 GB
            Coolere pentru procesoare ...
            HDD-uri
            Placa de baza
            Preturile se discuta in momentul in care cineva este interesat de vreo piesa anume.
            Domina ca sa nu fi dominat!

            Comment


            • vand un telefon nokia 1800 sigilat.
              pret 100 lei. (cat o baterie originala nokia,adica cred ca mai ieftin telefonul).
              tel.0724202213.Adrian

              Comment


              • vand htc diamond (pachet complet).450lei sau la schimb cu un set de anvelope de vara.

                Comment


                • Vand presuri cauciuc, mi am luat gen tavitza pt logan si am ramas cu ele...stare ff buna...40ron

                  Comment


                  • de care sunt presurile ? o poza ?

                    Comment


                    • deocamdata n am poza dar o sa le fac si ti le arat... u.silviu e id ul meu ...ne auzim pt mai multe detalii

                      VAND 2 cauciucuri de vara uzate ,,,mai merg cat de cat .. mai ales daca le luati pt curse sau...ieftinake

                      baieti imi pare rau ca nu pot ajunge in seara asta la intalnire sunt nevoit saplec din localitate, dar cu siguranta miercurea viitoare nu mai lipsesc si o sa ne cunoastem...bafta !\

                      AI GRIJA UNDE POSTEZI ...DACA POSTEZI LA BAZAR INFORMATII DESPRE INTALNIREA SAPTAMANALA SIGUR NU O SA OBSERVE NIMENI
                      ....ESTE TOPIC PENTRU FIECARE TIP DE ACTIVITATE SAU INTALNIRE A CLUBULUI ..BAFTA!!
                      Last edited by DISSSEL; 16 March 2011, 21:59. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Vand 2 cauciucuri iarna Barum Polaris 2, DOT 3706, dimensiuni 195/65/R15.
                        Anvelopele sunt in stare destul de buna, apreciez uzura cam la 40-50%..
                        Cei interesati de poze sau alte detalii sa-mi dea PM!
                        Pret pt amandoua 120 lei

                        Comment


                        • Am inteles ...scuze ...sunt la inceput:P

                          Comment


                          • schimb jante model sinaia cu alt model de jante pe 15...
                            Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femeiā€¦.ci in a ramane fidel unei singure femei

                            Comment


                            • Salut! Poate găsesc și eu la voi, la un preț mai bun, serigrafie de diesel prestige, cu ace roșii, ecran pe negativ.

                              Comment


                              • Originally posted by Il Dottore View Post
                                Vand 2 cauciucuri iarna Barum Polaris 2, DOT 3706, dimensiuni 195/65/R15.
                                Anvelopele sunt in stare destul de buna, apreciez uzura cam la 40-50%..
                                Cei interesati de poze sau alte detalii sa-mi dea PM!
                                Pret pt amandoua 120 lei
                                am atasat si poze...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google