Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    din cate stiu de la ovidiu:1,6 mil distributia plus 70 ron manopera.ambreiaju cam 6 mil cu tot cu manopera.te lasa ambreiaju?
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • #77
      ma... trage cam greu. nush daca ma lasa sau nu dar sambata am cam coxato oleaca si incepuse sa miroase intr-o fericire...
      un ulei bun ce bag si eu in ea? (nu de alta dar acuma va intreb ca se apropie revizia de 60000)

      Comment


      • #78
        pai daca tot vrei sa schimbi ambreiaju pune sachs...sau daca nu exedy ca e mai ieftin tot pe la 6-7 mil se invarte
        low....&.....slow

        Comment


        • #79
          si prezinta avantajul ca...?

          Comment


          • #80
            ma e cam 6 mil cu montaj.deci cam 4 mil ambreiajul si 2 manopera.e naspa daca miroase a ambreiaj.ulei eu unu bag castrol.stiu multi loganisti care baga.ideea e sa nu schimbi marca de ulei foarte des.
            alex ti-a dat o idee buna.avantaju teoretic e ca urca putin mai repede in ture si castigi la linii.e cam ca o volanta sport sau "usurata"
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • #81
              uite cum ma invatati voi la prostii . ideea e ca eu am bagat ulei numai normal de uzina in ea pana acuma si multi am auzit ca baga ba mobil1 ba castro ba nush ce draq mai era o marca. ideea e ca tb sa iau piesele in timp nu toate gramada asa ca va mai barai la cap cu ele (mai ales pe alex ).

              Comment


              • #82
                cine vrea bari ph2,mcv ,ph1 ieftine.am gasit pe cineva la servis.

                am uitat sa precizez ceva:10-15 ron din fiecare bara merge la copii .
                Last edited by bitza_bik; 7 December 2009, 18:52. Reason: Automerged Doublepost
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • #83
                  vand dvd auto la juma de pret 400 ron urgent....
                  sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • #84
                    Cumpar capace roata

                    Bitza 2 capace ca in poza nu poate face rost la un pret de criza, si unu ca la modelele Ph2 Laureate?
                    Cat ajunge o bara fata Ph2 fata si una spate?? Informativ
                    Attached Files
                    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                    Comment


                    • #85
                      cip nu stiu de capace dar barile cred ca cu 1 mil le ie p-amandoua in culoarea masinii.la intalnire il sun si ne spune exact.
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • #86
                        ar fi super, ar mai ramane farurile.
                        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                        Comment


                        • #87
                          sunt de origine barele? cam la ce pret gasesc una pt spate ph2?
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • #88
                            Fara sa fiu agasant ... capace de LAUREATE PH2 la pret de criza are cineva idee unde se pot gasi ? Am nevoie doar de unu` (mi l-au furat in Bucuresti de fapt toate masinile nu aveau un capac in acea dimineata)
                            1.6 MPi Icy White

                            Comment


                            • #89
                              vand faruri logan origine pret rezonabil
                              sigpic
                              Ma chinui la ceva mai performant

                              Comment


                              • #90
                                vand haine de firma ,faruri logan ,grila bara fata (aia de jos ),triple si altele. Preturi rezonabile (de criza )
                                sigpic
                                Ma chinui la ceva mai performant

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google