Bazar Pitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ssandulescu View Post
    SCHIMBURI ULEI:
    - filtru ulei original.............15 lei
    - filtru aer original.............20 lei
    - ulei dacia oil 10w40/4l.....76 lei
    salutare, ce ziceti de preturile acestea, chiar or fi de origine ? a mai cumparat cineva? trebuie sa fac schimbul si ma gandeam sa contactez persoana.
    ms

    Comment


    • Vand tigara electronica, EGO T , exact ca in link, in plus are incarcator auto si o sticluta de lichid din care s-a incarcat o singura data, kitul e folosit vre-o 4 zile, e luat nou duminica. pret 150 ron
      revin si cu poze reale la cerere
      renault fan

      Comment


      • Originally posted by adriannn_16v View Post
        vand 4 jante aliaj originale logan.sunt ultimul model de jante puse de fabrica,model alium.jantele sunt pe masina mea logan prestige 1.6 16v(fabricatie 2009),de cateva zile(au fost cele de iarna).jantele se afla intr-o stare perfecta(au in jur de 20000km),nu strambe ,ovale,zgariate,etc,etc.
        Le vand in pitesti,pentru a merge la vulcanizare sa se verifice starea lor si sa montez si eu altele pe 16.
        Se dau impreuna cu cele 16 prezoane(sunt prezoanele cu saiba musai pt.aceste jante) si cele 4 capace de protectie.
        Pret fix 250 euro.(fara schimburi).
        Adrian.
        vandute !!!!

        Comment


        • vand 1 anvelopa 185-65-r15 michelin energy e3a nerulata(a fost rezeva) .nu a fost folosita niciodata,fiind rezerva si nu am facut pana.
          este modelul de michelin care a echipat modelul logan versiunile de varf.(tipul acesta de anvelopa nu se mai fabrica).
          are dot-ul (fabricatia) 2108.
          pret 200 lei.
          preferabil Pitesti,Mioveni
          tel.0724-202-213.

          Comment


          • 1. 2 anvelope bridgestone vara noi 500lei 185/65/15
            2. LCD samsung 19" 250lei
            3. Calculatoare noi, laptopuri, componente etc
            Last edited by MariusDorin; 1 April 2012, 10:28.
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • Originally posted by Il Dottore View Post
              Vand 1 set faruri originale ph1, au fost pe masina mea.
              NU au niciun fel de problema sau defect!
              Pret 220 lei FIX!

              Vand Samsung Galaxy Fit S5670, impecabil (tinut mereu in husa), garantie inca 1 an jumatate!
              Pachet complet, contine: telefon, acumulator, incarcator, cablu de date, card de 2gb, + husa silicon.NU a venit cu casti!!
              Pretul este de 470 lei!!Usor Negociabil!!
              Cat mai au garantie farurile ?

              Comment


              • cum sa aiba garantie farurile?
                au fost pe masina mea si le-am dat jos ca am pus altele cu lupe!
                daca vrei faruri cu garantie 6 luni iti dau cu kit de lupe montat la 700 lei!

                Comment


                • se vinde:

                  - Hifonics ZEUS POWER BASS PACK (woofer 750W RMS!! + amplificator + cablaj + condensator) - 1700 lei

                  - diagnoza auto OBDII pt Dacia, Nissan, Renault, Ford, etc + cd soft si baza de date - 200 lei.

                  - webcam genius cu leduri infrarosii, ideal pt lumina slaba - 50lei

                  - pachet accesorii samsung i9000/i9001: Toc piele Galaxy S original + Husa silicon gri + Husa cauciuc + Suport auto original = 130lei

                  - masina pt programul rabla

                  Comment


                  • Sticker bomb are cineva? sau confectioneaza cineva? am nevoie de el pana vineri...
                    Ok, numele meu e Laur...

                    Comment


                    • anvelopa s-a vandut

                      [QUOTE=adriannn_16v;1227545]vand 1 anvelopa 185-65-r15 michelin energy e3a nerulata(a fost rezeva) .nu a fost folosita niciodata,fiind rezerva si nu am facut pana.
                      este modelul de michelin care a echipat modelul logan versiunile de varf.(tipul acesta de anvelopa nu se mai fabrica).
                      are dot-ul (fabricatia) 2108.
                      pret 200 lei.
                      preferabil Pitesti,Mioveni


                      anvelopa s-a vandut !!!!!

                      Comment


                      • tuning LED interior si exterior, colantari elemente de interior si exterior in carbon, modificare maciulie schimbator cu iluminare in orice culoare, schimbare distributii pt diesel, scnimbare filtre de motorina, schimbare ulei si filtru ulei, montare instalatii xenon, diverse operatii electrice auto!

                        tuning LED interior si exterior, colantari elemente de interior si exterior in carbon, modificare maciulie schimbator cu iluminare in culorile ROSU, ALB, ALBASTRU, schimbare distributii pt diesel, schimbare filtre de motorina, schimbare ulei si filtru ulei, montare instalatii xenon, diverse operatii electrice auto tel: 0768471313
                        Last edited by DSL; 4 April 2012, 09:58. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                        Comment


                        • Cumpar jante aliaj pt logan. Astept oferte.
                          Nu fac liniute ca nu am cu ce...

                          Comment


                          • Anvelopa logan vara 185/65/15 Matador la 180 de lei produs nou cu tva
                            Vand piesa auto logan originale si aftermarket

                            Comment


                            • Vand arcuri sport Vogtland.
                              Coboara 35mm.
                              Cei interesati ma pot contacta pe PM.

                              Cam asa arata:

                              Last edited by AlexAXL; 6 April 2012, 11:48. Reason: Automerged Doublepost
                              Nu e orice automobil...e LOGAN

                              sigpic

                              Comment


                              • mai ai o poza din lateral ? la ce pret sunt ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google