Zona vesela LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46




    Comment


    • #47
      ...mai si rade
      bro filmuletele inca nu merg mai bine puneai linkul direct.

      Comment


      • #48
        nu stiu de ce nu merg embedded. iaca linkurile:

        Absolutely epic. Check out his channel for more amazing displays that testify for the saying "Practice makes perfect"http://www.youtube.com/user/azoazotube

        John Nolan no produce ni vende queso, sino que es uno de los mejores expertos trabajando con animatronics, como se demuestra en este supuesto anuncio de ques...

        Comment


        • #49
          super tareee!! e dat draq ce poate ala sa faca!

          Comment


          • #50
            ))))))))))))))))......MOLDOVA LA eurovision 2010
            Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


            O tipa in pat cu amantul.

            Tocmai cand erau in plina actiune, un zgomot de cheie rasucita in
            broasca ii face sa inghete.

            Cum se stie, in apartamentele moderne patul e direct pe podea (nu e loc
            sub el), dulap nu exista, doar suport pentru haine, nici balcon ... In
            plus locuieste la etajul 13!!!

            Fara pic de teama, tipa ii spune:

            - Ramai calm, absolut imobil si nu spune nimic!

            Sotul:

            - Surpriza, darling! Am luat un avion mai devreme si am terminat mai
            repede. Asa ca am venit imediat acasa.

            Cand vede tipul gol in camera, intreaba:

            - Cine e asta?!!

            Tipa:

            - Tocmai mi-a fost livrat, imagineaza-ti. E sclavul meu sexual
            robotizat, sistem de operare Microsoft. De altfel aduce un pic cu Bill
            Gates, nu gasesti? Tu esti mereu plecat, sedinte, voiaje ... stiu eu ce
            faci tu cand esti singur in camera ta de hotel ? ... E ca un vibrator,
            dar mai mare.

            N-ai vrea, totusi, sa te insel cu vecinul sau instalatorul, nu??

            Sotul:

            - Ok, lasa asta! Hai repede, n-ai nevoie de el ca am un chef animalic!!

            Tipa, care tocmai terminase o partida buna:

            - Nu draga, am o migrena...

            El:

            - La naiba! Mereu la fel! Bine, fi draguta si mergi la bucatarie sa-mi
            faci o omleta, ok?

            - Ok!

            Sotul priveste robotul si nemaiputand de dorinta isi spune:

            - "Ce e bun pentru ea e bun si pentru mine ..." si se arunca asupra
            "robotului" cu pantalonii in vine . In momentul ala, amantul zice cu o
            voce metalica:

            - Eroare sistem! In-tra-re re-zer-va-ta USB.

            - Robot de rahat!!!!

            Nebun de furie sotul il ridica pe umar si o ia spre fereastra sa il
            arunce.

            Amantul reia:

            - ... Pro-gram re-i-ni-ti-a-li-zat. In-cer-cati din nou!
            Last edited by DISSSEL; 13 January 2010, 20:57. Reason: Automerged Doublepost
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #51
              Home › National › Aproape adevarat
              Romania introduce taxa pe sex premarital
              08/01/2010 - 00:00 — Radu
              Luata in considerare de cateva luni, de ministrii cabinetului Boc, la propunerea europarlamentarului pe probleme de Sanatate si familie, Mircea Pascu si a ministrului de finante Sebastian Vladescu, taxa pe sex premarital si relatii intraconjugale a trecut astazi fara probleme prin parlament, fiind adoptata cu 350 de voturi pentru, 70 de voturi impotriva si 6 abtineri.

              Considerata alaturi de taxa pe fast-food una din viitoarele surse de venit la bugetul de stat si inspirata din modelul francez, taxa pe "relatii sexuale premaritale si relatii intime intraconjugale" presupune pereceperea unei sume modice de la ambii participanti la actul sexual de fiecare data cand acestia se intalnesc pentru a intretine relatii romantice si poate varia in functie de locatie, durata sau tehnicile folosite.

              Din fericire pentru credinciosii cu frica de Dumnezeu, taxa se aplica doar cuplurilor care traiesc in concubinaj nu si cuplurilor casatorite, acestea fiind obligate sa contribuie doar daca intentioneaza sa aiba o relatie sexuala cu o persoana din afara cuplului.

              Desi modalitatea efectiva de taxare nu a fost inca hotarata, potrivit ministrului Vladescu vor exista cel putin doua modalitati de plata: cartela pre-pay si abonamentul lunar, in ambele cazuri banii, in jur de 50 de lei pe sedinta, urmand sa fie colectati prin intermediul postei romane.

              Potrivit statisticilor oficiale peste 75% dintre romani intretin relatii sexuale premaritale, desfraul atingand cote maxime mai ales in randul elevilor, studentilor si locuitorilor de la oras.

              Poate nu stiati ce se intampla in parlament
              Last edited by DISSSEL; 14 January 2010, 22:22. Reason: Automerged Doublepost
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #52
                oahaaaa!!! astept sa puna taxa pe nr de guri de aer respirate pe zi si totul clasat dupa cat de poluat e. cine inca mai e de parerea ca nu merita o mare bomba atomica romania sa se mai gandeasca...
                rectificare "...rromania..." ;)

                Comment


                • #53
                  ..si pe uitatu' pe geam;)))))
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • #54
                    nu nu, ca acolo e complicat ca depinde de tipul de geam, de tehnologia de fabricatie etc... e complex

                    Comment


                    • #55
                      ...ce vo mira nu stiu.Romania are traditii in taxe de genul.
                      Pentru generatia care-l stie pe Ceausescu doar de pe Youtube...
                      taxa de celibat se numea si se retinea din salariu tuturor angajatilor incepand cu intai ale lunii urmatoare implinirii varstei de 25 de ani. sau taxa de PIP(purtator ilegal de………). au circulat foarte multe bancuri pe tema asta,
                      cerere:
                      Subsemnatul Ion Pendula,
                      Om al muncii fara p…..a,
                      Cer sa nu platesc tribut,
                      Fiindca eu nu pot ca sa f….t”.



                      ...

                      Comment


                      • #56
                        oahaaaa!!! astept sa puna taxa pe nr de guri de aer respirate pe zi si totul clasat dupa cat de poluat e. cine inca mai e de parerea ca nu merita o mare bomba atomica romania sa se mai gandeasca...
                        rectificare "...rromania..." ;)[/QUOTE]
                        nu e de mirare ca doar traim in RRROMANIA... la noi totul e posibil...

                        Comment


                        • #57
                          astia o sa ne puna taxa si pe rahat....
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • #58
                            aia e pusa o platesti lunar...
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • #59
                              :corect: corect! dar premii pt impuscat politicieni nu se dau?

                              Comment


                              • #60
                                pentru cei care nu stiau cum s-o faci ca un profesionist

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google