Zona vesela LCPitesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ba da terminati sunt unii
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • Ce vi so parea ciudat nu stiu...ala e trend de India

      Comment


      • hai ma ca asa arata si a lu MIaitza cand a venit in club ..plina de abzipilde si insemne japoneze ......am spus ARATA..deci e vorba de trecut

        sa inteleg ca o cumparase din india??..era promotie???
        Last edited by DISSSEL; 22 February 2010, 11:15. Reason: Automerged Doublepost
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • noroc ca ai scriz ARATA ca ma si pregateam la un intreg pomelnic si bine inteles un intreg frigider cu carne )
          sigpic
          Ma chinui la ceva mai performant

          Comment


          • esti in post mai omule )
            sigpic

            Comment


            • un pomelnic cu ce ai dat jos)))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • sa ii pui si o lumanare ca sa fie primit
                sigpic

                Comment


                • acum imi retrag cuvintele ca doar a scris arata si imi cer si scuze evident
                  sigpic
                  Ma chinui la ceva mai performant

                  Comment


                  • De unde stii ca nu a scris "arată",si nu cum crezi tu ca a scris "arăta".
                    Eu cred ca Petre te-a pacalit ca sa nu te superi ...ti-ai mai cerut si scuze aiurea
                    P.S. Nu e musai sa ii umpli frigideru cu carne in post...merge si cu peste ca mai sunt dezlegari...

                    Comment


                    • forza soacra!!
                      se putea sa nu bagi tu ceva raca intre ei si ma miram cum de nu ai mai scris nimic )

                      Comment


                      • ..sau am vrut sa scriu "urata" da aveam monitoru stins))))
                        ....defapt am scris "arată"
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Mai scriu cand imi aduc aminte,dar ma mai acup si cu alte treburi uite : http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=367

                          Comment


                          • Sa-ti traiasca Viorelsa te bucuri de el/ei.
                            Numai bine.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • Doi nemţi discută într-un showroom:
                              - Ce-i asta, Dacia Duster?
                              - Duster...da
                              - Românească, nu?
                              - Da, românească..
                              - Bună, nu? Garda înaltă, cauciucuri groase...
                              - Mda..
                              - Măi, ce ţi-e şi cu românii ăştia...ar face orice numai să nu-şi repare drumurile

                              Comment


                              • femeie batuta rau se duce la psiholog.

                                Psihologul:

                                - Ce s-a intamplat?

                                - Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.

                                - E o solutie pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.

                                Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se intoarce la psiholog.

                                - A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins.

                                - Vezi daca-ti tii gura?!


                                Dintr-un avion cuprins de flăcări sar pe rând pasagerii cu paraşuta exact peste un trib de canibali. Primul care îi vede este fiul căpeteniei canibalilor, care fuge repede la tatăl său:
                                - Taticule, aterizează unul gras!
                                - Gras? Cu varză!
                                După două minute:
                                - Taticule, aterizează unul slab!

                                - Slab? La grătar!

                                După alte două minute:
                                - Taticule, tăticuţule! Aterizează o blondă sexi! Doamne, ce picioare are!
                                - Blondă, sexi? În colibă!

                                - Şi mama?
                                - Mama? Cu orez!

                                Chestii ciudate dar adevarate

                                --------------------------------------------------------------------------------

                                1) Nu putem sa ne pupam in cot.

                                2) Coca-cola la inceput era de culoare verde.

                                3) O vaca poate sa urce scarile dar nu poate sa coboare.

                                4) In 1987 American Airlines a reusit sa economiseasca 40.000 dolari doar pentru ca a pus o maslina in minus la salata care se servea in meniul clasei I.

                                5)In timpul razboiului de recensamant trupele la sfarsitul zilei faceau o lista cu soldatii pierduti. Daca nu erau soldati ucisi scriau”0 killed”, de unde vine si expresia OK in sentul de ”totul bine” .

                                6) In antichitate , in Anglia, lumea putea avea relatii sexuale doar autorizata de rege (exceptie faceau membrii de la casa reala). Cine vroia sa procreeze trebuia sa ceara permisul regelui si daca ii era acordat primea o tablita pe care era scris : “Fornication Under Consent of the King”, sintetizat in sigla “F.U.C.K.”. De aici vine moderna expresie americana…

                                7) Fiecare rege de pe cartile de joc face parte din istorie: Regele Frunza- David;Regele Trifoi- Alessandro Magno; – Regele de inima – Carlo Magno; Regele romb – Giulio Cesare.

                                8) Inmultind 111.111.111 x 111.111.111 se obtine 12.345.678.987.654.321.

                                9) Statuia unui cavaler calare in care calul are picioarele posterioare ridicate inseamna ca a murit intr-o batalie. Cele anterioare inseamna ca a murit pentru ranile din batalie. Daca are toate picioarele pe piedestal inseamna ca a murit din cauze naturale .

                                10) Prin lege strazile care fac legatura intre Statele Unite tre sa aiba macar 1,5 km rectilii la fiecare 5 km. Asta ca sa fie folosite in timp de razboi ca pista de aterizare .

                                11)In Pentagon sunt bai pt persoane de culoare si bai pt persoane albe . (au ramas asa de cand a fost construit …acum se pot folosi indiferent de culoare)

                                12) Nu se poate stranuta cu ochii deschisi .

                                13)Un stangaci traieste mai putin decat un dreptaci .

                                14) Gandacul poate trai 9 zile dupa ce a ramas fara cap dupa care moare de foame.

                                15) Elefanti sunt unicele animale care nu pot sari .

                                16) O persoana rade de 15 ori pe zi.

                                17) Barbatii inseala cel putin o data pe zi (cu gandul)!

                                18) Inaltimea piramidei lui Cheope inmultita cu un milion este exact distanta dintre soare si pamant.

                                19) Cuvantul “cimitir” vine din limba greaca “koimetirion”, care inseamna “loc pt dormit “.
                                Last edited by DISSSEL; 26 February 2010, 02:15. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google