Provocare la MISCARE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vineri ora 22:00, L.C.P. Arena (Un fel de Bernabeu mai mic).

    1.Day-ul+ alex
    3.Cosmin UAU
    4. DISSSEL
    8.MUSCA+3
    9.fLORIN
    10. DOMINIC
    11.Ziko + varu' (daca e gratis )

    Comment


    • Silviule, si tu ma?))))))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • glumeam moh nu vezi paranteza) sper sa fie gratuit sa mi ramana bani pt Crush)

        Comment


        • pt crashtest

          Comment


          • dary nu vine?

            Comment


            • --------------------------------------------------------------------------------

              Vineri ora 22:00, L.C.P. Arena (Un fel de Bernabeu mai mic).

              1.Day-ul+ alex
              3.Cosmin UAU
              4. DISSSEL
              8.MUSCA+3
              9.fLORIN
              10. DOMINIC
              11.Ziko + varu' (daca e gratis )
              15. Alin plus doua persoane.

              Comment


              • eheeeeeeeeeeeee...o sa fie showwwwwwwwwwwwww


                mocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa))

                Comment


                • va fi macel ... 4 echipeXX:x showww

                  Comment


                  • 1.Day-ul+ alex
                    3.Cosmin UAU
                    4. DISSSEL
                    8.MUSCA+3
                    9.fLORIN
                    10. DOMINIC
                    11.Ziko + varu' (daca e gratis )
                    15. Alin plus doua persoane.
                    16 DONEL
                    __________________
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • ma baieti sa imi fie scuzate urmatoarele dar cred ca majoritatea gandesc la fel(ma refer la cei care joaca fotbal).poate nu sunt cel mai in masura sa vb eu da foca aia vad ca nu zice nimic.nu mi se pare normal si nici corect ca atunci cand jucam cu palta abia se strang 10 insi si cand e moca 20.ar fii nornal ca cei care vin la moca sa dea si ei ceva,un 5ron.asa toata lumea ar vrea moca.astept pareri si mai ales critici
                      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                      Comment


                      • ata ete... depinde cum vrei miscare
                        daca vrei miscare de 3 tauni sa alergi sa te saturi sa-ti dai plamanu drept afara si sa mai si platesti vi cand e cu plata, daca vrei sa stai la coada si sa joci la gramada vi cand e moca

                        Comment


                        • Originally posted by bitza_bik View Post
                          ma baieti sa imi fie scuzate urmatoarele dar cred ca majoritatea gandesc la fel(ma refer la cei care joaca fotbal).poate nu sunt cel mai in masura sa vb eu da foca aia vad ca nu zice nimic.nu mi se pare normal si nici corect ca atunci cand jucam cu palta abia se strang 10 insi si cand e moca 20.ar fii nornal ca cei care vin la moca sa dea si ei ceva,un 5ron.asa toata lumea ar vrea moca.astept pareri si mai ales critici
                          asa e Bitza ai dreptate

                          Comment


                          • eu zic sa i dam bani lui petrica la motorina) saracul a fost domn mereu

                            Comment


                            • Bitza este deja stabilita si pusa in practica, cei care vin doar la MOCA da u cate 5 lei
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • e ok petre.atunci sa nu luati in seama spusele mele.eu stiam situatzia de acu 2-3 saptamani .si cel mai mult m-a deranjat ca tot cei venitzi la moca erau cu taraboiul.in fine.e bine ca ai luat masuri.un adevarat sef petrica asta zici ca e petrica de la zoo.champion sa stii ca mare dreptate ai.si telefoanele si motorina lu petre merita ceva.sa zica lunganu ce ca stie(ceva la mec)
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google