Tuning Logan / Zona Tehnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine leo atunci inseamna c toti cei care au spus ca pe astea cu lupa se vede prost cu bec normal....sunt oameni care nu stiu...chiar te rog sa iti cumperi si sa nu iti pui xenon si sa mergi cateva sapt doar noaptea si vb apoi..inseamna ca eu mi-am pus asa de fita...si am dat banii de pomana...ca se vdea bine asa cu bec normal
    aaa si nu e problm cu reglaju...daca te pricepi poti sa le faci chiar tu da e putin mai greu
    low....&.....slow

    Comment


    • Bai, baieti, Mioveniu` imi spune: I-ati, ba, ca are si KTL-u si vede perfect cu ele, iar Pitestiu` spune: Nu-ti lua, ba, ca dup-aia mergi ca orbete Scaloi. Eu stiu ca Lupa in far stok cu xenon este mai buna decat angel eyes, dar momentan e vorba e bani. Pana la coada (vb lu` Penescu) le las dracu` asa pana strang bani pentru lupa in far stock. )
      Domina ca sa nu fi dominat!

      Comment


      • cea mai inteleapta fraza.bravo .cea mai buna alegere.
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • leo nu stiu daca ai vazut pe alte treaduri da ff multe persoane pun lupe in far stock...iti dai seama ca nu e ceva de marketing..ideea care sunt banii tai decizia ta...eu doar tiam dat o idee ca ii cheltui zic eu cu cap...mai bine ma strangi inca 2 luni si cu 600-700 ai lupe si montate
          low....&.....slow

          Comment


          • La Angel ma atrage design-ul, zic eu superior lupei. Totodata stiu ca lupa-i mai eficienta si mai durabila...RAMANE sa decid...
            Domina ca sa nu fi dominat!

            Comment


            • asa m-a atras pe mine si alex si acum ne respinge:-))cel mai bun sfat.te duci la stadion la intalnire si pui masina ta langa una cu lupe.faceti o paralela si apoi...jur ca aduci un bax de bere ca nu te-am lasat sa iti iei.si ne mai scrii si pe pomelnic
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • Mai ales pe pomelnic ))
                Domina ca sa nu fi dominat!

                Comment


                • Originally posted by LEOMCV View Post
                  Bai, baieti, Mioveniu` imi spune: I-ati, ba, ca are si KTL-u si vede perfect cu ele, iar Pitestiu` spune: Nu-ti lua, ba, ca dup-aia mergi ca orbete Scaloi. Eu stiu ca Lupa in far stok cu xenon este mai buna decat angel eyes, dar momentan e vorba e bani. Pana la coada (vb lu` Penescu) le las dracu` asa pana strang bani pentru lupa in far stock. )
                  Eu spun un MARE NU farurilor mega drive fara xenon,si sunt din mioveni
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • Mai bine iti pui un kit xenon in farurile stock si ai rezolvat problema .....
                    AG 64 P U F

                    Comment


                    • Nu, mai bine mai strang bani si imi cumpar ce-mi place. Stii tu...proiectoare aprinse si pozitii...asa e la moda ))
                      Domina ca sa nu fi dominat!

                      Comment


                      • la moda cocalarilor.

                        Comment


                        • salutari nene fof.multumim de sustinere cata.tu ai lupe din cate iti stiu masina.spune-ti parerea asa sincer ca un neutru ce esti.
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • sa traiesti bre ,am lupe , dar nu cele vestite care se pun in farul stock.
                            am lupe mega drive , cu kit xenon 35W 6000k pe scurta si halogen pe lunga.
                            se vad umpic mai slab ca lumina data de farul stock , dar nu ma deranjeaza .
                            daca erau asa proaste cum se zvoneste , adica sa nu se vada nimic , le aruncam demult.
                            Eu sunt multumit de ele , atat estetic cat si practic.

                            Comment


                            • Multam .asta ca sa isi faca leo o parere.cu bec stock cum ti se pare?scuze de deranj cata,abia astept sa ne reintalnim la un pahar de vorba.am dreptate ca fara xenon sunt...toate cele bune de la baietzi.
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • pai da cata sunt cat de cat bune ca ai xenon...fara xenon e alta mancare de peste
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google