Ieseala La Mare la Munte ,gratareala,chefuri,filme,paranghelii...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se baga cineva?

    sigpic

    Comment


    • inca nu cred ca este data sigura
      este vineri si sambata

      Comment


      • eu nu cred ca duc cele 8 valve pana acolo
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • data este 29, 30 , si 1, eu merg

          Comment


          • daca nu se schimba data merg si eu

            Comment


            • deci cand deschidem sezonul la peste...eu as propune duminica daca ne lasa vremea
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Va asteptam duminica, 10 iunie, la lansarea modelului Dacia Lodgy ce va avea loc in cadrul targului Transport-AR 2012 desfasurat la Expo Arad International. Pe langa lansarea Dacia Lodgy, in cadrul targului vor fi expuse:

                - monopostul de Formula 1 al lui Alain Prost
                - modele din gama RS a constructorului Renault
                - masini preparate pentru concursurile de CNCA (Campionatul National de Car Audio), Concursul de indemanare auto, drift, tuning interior si exterior, Show & Shine
                -alte surprize

                Momentan nu stim daca se vor putea efectua sesiuni de test-drive cu Dacia Lodgy dar speram sa se poata.

                Rog ca cei care doresc sa vina sa se treaca pe o lista iar in momentul in care lista e finalizata (dar nu mai tarziu de joi, 7 iunie) (co)organizatorul de intalniri sa mi-o transmita pe PM pentru ca sa stiu cate persoane/masini vom avea prezente.

                Sosirea participantilor la Expo Arad International se va face duminica, 10 iunie, pana cel tarziu la ora 9 pentru ca sa putem parca masinile la un loc.

                Pentru alte detalii sau nelamuriri ma puteti contacta,

                Daniel Teudan - 0746174397
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • ...deci cand se deschide sezonul de peste la voi?...ca peste tot s-a deschis.

                  Comment


                  • pfff... complicat. la mine se deschide cu prima ocazie cand ajung pe balta si am si pietre laindemana sa arunc. asa ca ziceti in ce zi de weekend aveti ganduri d-astea?

                    Comment


                    • daca apare soacra atunci trebuie sa ne mobilizam.....sa ma ocup de mobilizare?
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • ...ar merge intr-un weekend,daca stiti ceva locuri potrivite,asta ca sa nu arunc sculele de la naftalina.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google