*INTALNIREA SAPTAMANALA* LoganClub Pitesti-Duminica 18:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare. maine incerc sa ajung si eu (intr-un final)

    Comment


    • "bine sefu"?!?
      @costyn955 te asteptam!
      Deci pentru maine:
      1.viorelu
      2.ag80bik
      3.alexutzu
      4.costyn955
      .........
      ...hai!... care nu mai aveti treaba acum de sarbatori si aveti timp de o discutie la o cafea?
      Last edited by viorelu; 26 December 2008, 21:25.

      Comment


      • Este posibil sa pot ajunge si eu, nu stiu sigur, insa ma straduiesc .

        P.S.: Sarbatori fericite tuturor!
        sigpic

        Comment


        • Multumim de urare...ar fi de preferat live...daca poti... e bine oricum
          ...se pare ca avem si invitat special...zapadaaa...a promis si Mosu' ca vine(daca termina cu cadourile) da nu prea il mai cred de catva ani tot promite
          Last edited by viorelu; 27 December 2008, 12:05.

          Comment


          • KeanuRev, Mishu_wrc , Tudor_Cj, dan_sparco, Ruud, Calin65 impreuna cu toata comunitatea LoganClub Cluj va Ureaza sarbatori fericite un calduros La Multi Ani
            Iar ca urare.. tot ce va dorim sa va aduca anul nou si.. Mos Craciun care a trecut o caruta de bani si sanatate multa ! La multi Ani inca odata.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Multumim baietii din Cluj!...Mosu' poate sa intarzaie pana face rost de niste stickere poate vorbiti voi cu el ca am auzit ca trece prin Cluj la intoarcere

              Despre intalnirea de astazi(mai bine zis ieri)scuze insa acu' am venit de la "party".Apropos, ati mai stat mult la cafea?...eu cand am plecat n-am avut rabdare sa dau cu spatele si am coborat cu masina peste bordura aia mare...bineinteles ca a harjait ceva pe sub masina...da' nare nimic ca e invatata...nu e prima data
              Si pozele bineinteles(imi pare mie sau lista de pe forum e identica cu prezenta...ceva rarisim):
              Attached Files

              Comment


              • e un lucru bun ,nu vio?
                ma refeream la prezenta.poate ne vedem la mioveni azi.
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • ...si o poza generica de la intalnirea de azi de la Bemo Mioveni...restul aici...
                  Attached Files
                  Last edited by viorelu; 28 December 2008, 20:23.

                  Comment


                  • cu parere de rau, dar zapada de pe Transfagarasean nu ma lasat sa ajung in timp util in Pitesti sa pot merge si eu la Mioveni. Oricum ati fost cam putinei si acolo fata de pozele care apareau pe forum lunile trecute. Oricum, sper sa ajung si eu la cat mai multe intalniri, eu fiind incepator in partea de "personalizare" am o gramada de lucruri de invatat.

                    Comment


                    • Putinei?Ai numarat masinile?...despre ce "personalizare" zici?

                      Comment


                      • aaa d-aia ai primit mesaju tarziu costin...ca mi-a dat raportu de livrare dupa ce am ajuns eu acasa...si vezi ca au fost in jur de 16 masini
                        low....&.....slow

                        Comment


                        • poi in poza apar doar 11 nu 16 alexutzu. (app vreun semn de la omul cu becurile?)
                          @viorelu de toate tipurile, de putere, sunet, aspect etc.

                          Comment


                          • da am vorbit aseara cu soran si maine a zis ca trimite pachetu deci miercuri cel mai tarziu ar trebui sa ajunga
                            nici ale noastre nu's aranjate bine doar BIK
                            @vio poate facem si noi un fulger pe 31 inainte de anu nou daca e lumea pe acasa???
                            Last edited by alexutzu; 29 December 2008, 15:18.
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • deci cadou de anul nou :P

                              Comment


                              • Mah voi nu ati auzit de messenger?...sau aici...aci ramane doar despre intalniri.
                                @costyn955 referitor la prezentare(...daca te inteleg bine)ai aici:

                                ...la primu post deci nu tre sa iti faci probleme...valabil si pentru membrii mai noi.
                                ...totusi sa incercam sa discutam unde trebuie ca daia avem rubrici...sa nu amestecam pe aici ca poate se pierd niste idei.
                                Acu' sa m-apuc sa mut cate ceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google