*INTALNIREA SAPTAMANALA* LoganClub Pitesti-Duminica 18:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ajung pe la 6.

    Comment


    • Si eu prezent..........
      sigpic

      Comment


      • azi nu avem doritori?oricum eu present.
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • [B*INTALNIREA SAPTAMANALA* LoganClub Pitesti-Duminica 17:00h - Stadion
          [/B]
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Eu ajung pe la 6 si un pic

            Comment


            • Prezent si eu...
              sigpic

              Comment


              • si eu azi ...

                Comment


                • INTALNIREA SAPTAMANALA"" LoganClub Pitesti-Duminica 17:00h - Stadion.

                  1. ionut CIA
                  2
                  3
                  4
                  5
                  sigpic

                  Comment


                  • INTALNIREA SAPTAMANALA"" LoganClub Pitesti-Duminica 17:00h - Stadion.

                    1. ionut CIA
                    2 Alin
                    3
                    4
                    5
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • INTALNIREA SAPTAMANALA"" LoganClub Pitesti-Duminica 17:00h - Stadion.

                      1. ionut CIA
                      2 Alin
                      3 xnr
                      4
                      5

                      Comment


                      • Off topic

                        Maine (18.04) de la ora 17.00 vedeti ca e ocupat la stadion...sa nu va prindem pe acolo.E loc doar pentru angajatii Diviziei Petrochimice Bradu,angajatii OMV si alte persoane care au procese cu OMV Petrom.

                        Comment


                        • daca se dadea benzina moca veneam si eu

                          Comment


                          • va salut oameni bunsi si posesori de Logan ph1 sau ph2 . Am ttot trecut pe la stadion si vad mereu oameni stransi cu masini logan. super si vrea sa va felicit. o a doua intrebare este daca pot participa si eu la aceste reuniuni al voastre, bine eu nu prea pot ajunge mereu dar macar o data la doua saptamani sper sa pot. Mai am o idee pentru voi am vazut ca si cei de la opel pitesti se strang in parcarea unui hypermarket noi dece ce nu facem acest lucru? gen Auchan ca este destul de mare. si poate incheiem o intelegere cu cei de la Opel ca am vazut ca sunt oameni seriosi si sa facem intalniri comune? i o alta intrebare de unde fac eu su rost de un abtipild sa-l lipesc pe luneta cu sigla loganclub.ro.
                            Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

                            Comment


                            • salutare.
                              in primul rand tb sa-ti faci curaj nu doar sa treci p-acolo ci sa opresti daca vrei sa participi )))
                              parcarile hypermarketurilor sunt in general private plus ca auchan fiind in afara orasului nu e o alternativa pt 99% dintre membrii.
                              despre o fuziune cu alte cluburi nu se pune problema (alte cluburi au masini prea "smechere" prea puternice si prea tunarite pt niste loganuri... pana cand le admira triplele alea urate la 1/4mila ) ). intalnirile loganclub se rezuma la 90% ras/glume/voie buna/sfaturi sau recomadari pt diverse pb la fiare.
                              referitor la opel... din cate stiu sunt in general vreo 2 opeluri (astea imi vin mie in cap in clipa asta) care vin frecvent la intalniri si nu a fost niciodata nici o pb legata de prezenta lor (app eu particip chiar daca nu mai sunt posesor de logan si inca nu m-au exmatriculat baietii)
                              mai departe descoperi singur.

                              Comment


                              • asa cum spune costica primul pas este sa te prezinti la intalnite ...combinatia cu alte marci..mai greu de ex. duminica asta cand au sosit loganisti in parcare la stadion ceilati si au luat jucariile si au plecat.....
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google