*INTALNIREA SAPTAMANALA* LoganClub Pitesti-Duminica 18:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi pare rau ca nu am putut sa ajung si eu la gratar,ca am avut multi Florini in familie
    sigpic

    Comment


    • vad eu ca voi iar v-ati facut de cap )

      Comment


      • nici eu nu am putut veni la ultimile intalniri ca a fost simfonia asta si am lucrat zi lumina...nasol... inteleg ca v-ati cam distrat la gratarele,fulger....

        Comment


        • Salut! Eu sunt din gaesti dambovita...sunt nou in breasla daca pot sa spun asa...si cum in targoviste nu este clubul....m-am gandit ca poate pot sa va fac o vizita la pitesti...din cate am inteles va intalniti in fiecare sambata la stadion si vroiam sa stiu daca este vreo problema daca vin si damboviteni...

          Comment


          • Bineinteles ca nu e nici o problema,chiar ne-am bucura de vizita....te asteptam ! Insa e bine sa urmaresti forumul privitor la intalnire...in principiu in fiecare sambata ne intalnim...

            Comment


            • in fiecare sambata..mai putin asta de acu ca toata lumea e ocupata cu pastele
              low....&.....slow

              Comment


              • asta nu se stie.... macar un fulger ceva...

                Comment


                • super pozele, sper sa ajung si eu la Pitesti dupa sarbatorile Pascale. Chiar stiu o locatie in apropiere de Draganu super faina.

                  Comment


                  • Logan Club Resita va ureaza un Paste Fericit!

                    Comment


                    • L.C.Bv. va doreste Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi. Toate cele bune ... restul e Logan
                      Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                      Comment


                      • Fie ca sarbatorile ce bat pe la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri.
                        Loganclubul Galati, va ureaza sarbatori fericite.

                        Comment


                        • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
                          Lc. Sibiu
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Lumina si caldura Pastelui sa va incalzeasca sufletele, sa va deschida inimile spre iubire, credinta, iertare.

                            Logan club Tg-Jiu va ureaza PASTE FERICIT!

                            Comment


                            • LC Mioveni va ureza sarbatori fericite alaturi de cei dragi si multa sanatate!!!
                              Paste Fericit tuturor!!!

                              Comment


                              • Ba baieti...ce sa zic ,Paste fericit si aveti grija de voi zilele astea...usurel cu lichidele pe la intalniri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google