*INTALNIREA SAPTAMANALA* LoganClub Pitesti-Duminica 18:00h - Stadion

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi cer scuze ca n-am mai ajuns la stadion...da sunt rupt...am stat toata ziua la mall...
    low....&.....slow

    Comment


    • Nu-i nimic ne-am descurcat...vreo 6 membrii prezenti...avand in vedere evenimentul de la mall o prezenta destul de buna...eu,costyn,dsl,punto,westol si si VYO...domnu' fotograf o sa vina cu pozele...oricum succes la baieti la mall

      Comment


      • hai ca la tatzi am fost de putini tot am rupt 3 ore cu sucu de dude cu tot....
        @westol ai scapat ieftin cu pufuletii...cred ca ii dovedem daca eram toti)))
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • kta te-am vazut azi la mall...de ce n-ai trecut pe la noi?
          low....&.....slow

          Comment


          • cum ma nu am trecut pe la voi? ia vezi pozele de la "Evenimente" ca eram acolo cu ionutCIA, Mau etc. chiar nu te-am vazut ca m-am tot uitat de tine, de bitza, de antonyo dar nimic...:|

            Comment


            • Adi(westol) tata,de ce nu ne-ai spus ca ai un sac de pufuleti...noi am crezut ca ai o punga inceputa...te asteptam la commenturi pe forum...
              KTA cred ca a facut doar poze spion la mall...oricum frumoase masini pe acolo,mai ales cele 2 Loganuri expuse la S4C...in rest decibeli la greu
              AG-82-VYO...faine bulbar-urile...cred ca ar da un aer de SUV si la un Logan berlina...parerea mea...
              Last edited by viorelu; 9 May 2009, 22:51.

              Comment


              • uitasem......mau-le !! mare om mare caracter ...dupa o zi de stat la MALL vroiai sa vii si la intalnire...daca stiam puneam intalnirea cu 1h mai tarziu si ne intalneam la suc....dar ori cum felicitari pt gest ..
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Salutare la toata lumea! Pentru prima intalnire la care am fost, mi s-a parut super ok. Am vazut ca sunteti foarte uniti, super de treba si imi pare bine ca am intrat in aceasta "familie". Sper ca timpul sa imi permita sa mai vin si la intalnirile viitoare.
                  Tineti-o tot asa!
                  Super frumoase pozele.

                  Comment


                  • VYO esti binevenit oricand la intalniri ;) (sau alte evenimente care au loc)

                    Comment


                    • NU se poate! Sa nu auda rashella ce ati vorbit voi acolo. Chiar sa suparat! Dar eu nam ce sai fac pentru ce eram obosit. Asa ca data viitoare

                      Comment


                      • chiar imi pare rau ca nu am putut sa ajung si eu... dar.. deh,ne vedem saptamana asta la un fulgerica... si vyo potrivit cuvant ''familie'' si asa sper sa ramanem mereu... si off(ca tot m-a intrebat cineva ieri ) niciodata nu o sa uit primu club la care m-am inscris si nu o sa demisionez :p
                        Nimic in viata nu e intamplator... ''

                        Comment


                        • ma maule pai pana sambata....mai tre un fulgerica.multumim baieti pentru sustinere.maule nu ai la ce sa renunti.lc nu e club e..o familie.cred ca nu e nimeni suparat pe noi 3(eu ,tu,alex)ca incercam si altceva.pe locul 1 ramane lcp si apoi restu.
                          hai gata cu vorbaraia .alex mobilizeaza-i pentru 14 iunie.eu zic la primu fulger sau sambata sa discutam serios despre 14 iunie.
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • daaaa sa vedeti ce o sa mai vb la primul fulger de asta ) vine dayu, fane si mau si iar ne prapadim de ras .
                            hai ca ne mutam la off cu discutia ca iar ne-o luam in freza

                            Comment


                            • cum a zis si bita ...multumim de sustinere(chiar daca eu n-am intrat cu masina) ...in special day-u si cia...care au stat marea majoritate a timpului langa stand...
                              in legatura cu 14 iunie asa cum am vb cu ktl ...ramane sa alegem locatia finala a restaurantului...eu sper pana la sf sapt viit...locatia sa fie stabilita..ca sa putem inchiria
                              Last edited by alexutzu; 10 May 2009, 21:38.
                              low....&.....slow

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google