Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce e aici ma aa
    sigpic

    INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

    Comment


    • debandada frate Tuciuriu
      lipsa text

      Comment


      • te-ai dat si u cu dusmanu bine bleizer bineee
        sigpic

        INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

        Comment


        • bineeee, ne vedem la Tribunal, o sa cantam Mos ajunul acolo amandoi
          tu vii cu sorcova
          lipsa text

          Comment


          • cu plugusoru )
            sigpic

            INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

            Comment


            • asa asa, poate scoatem si noi ceva de la ei si dupa aceea ne judecam
              lipsa text

              Comment


              • BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA e cineva sanatos aiciiiiiiiii?????????????
                ...nici unu ...nici macar ecoul nu e intoarce...
                ..auzi "miter tuci-uriu" )))))))))))))))))))))))))))) - sa schimbi numele de la "loganist de 5 stele"
                ..aa uite ca a aparut si roacheru de bitza )) ce zici vereee s a dat drumu la net si in olanda)))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • eu nu sunt sanatos! dar sa nu-i spuneti lui DISSSEL, poate ma copiaza
                  lipsa text

                  Comment


                  • aici ecou face ca-n grinci cand striga ala "i'm an idiot!" si ecou "you're an idiot!!"

                    Comment


                    • )))))))))))0 dada))))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • eu cand strig nu fac ecou
                        lipsa text

                        Comment


                        • seara buna la cafengii.nu s-a dat drumu la net ci aveam.te-ai trezit ursule si tu dupa 10 ore...am promis ca nu mai deranjez lumea si incerc sa ma tin de promisiune,desi e greu.citesc seara mereu pe forum si am vazut ca deja erati ...usor blocati si am zis hai ma sa mai variem olea.o sa mai pun pozee in week end daca nu sunt prea copil la faza asta.supra era de drift preparata.si mai sunt vre-o ...100 astfel masini in zona.
                          numa tigani pe forum domne si bosorogi.mai e somnambula care........sta numa la munca sau e pe net si ea nu stie.bleizer..are taste lipite de deget si mi-ii strica si p-aia doi mici tuciuri.
                          toate cele bune si scuze daca nu am fost suficient de matur.astia sunt cei 7 ani de dupa casa.
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • eu nu-i stric, ei sunt alterati, au stat mult la copca dom'ne
                            lipsa text

                            Comment


                            • Originally posted by bitza_bik View Post
                              tre sa precizez ca era vb de fratiorul tau cata mai sus.nea toiag sau gigi scaun cu rotile.nu stiu exact denumirea.
                              lada .daca pun niste filmuletze inebunesti:dacia 1100 de raliu,porche din 1950.......
                              bitza vreau si eu filmulete....te rog

                              Comment


                              • si daca vrei ce aaa )
                                sigpic

                                INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google