Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc,multumesc...La multi ani si tie!

    Comment


    • ce ziceti ?
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • dracii mosului ce se mai aude de programu ala cu casa de copii?


        aici puteti pune toate draciile de care nu vreti sa radeti sg
        Last edited by costyn955; 4 December 2009, 13:10. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Hai care merge diseara cu sania sau cu plasa de 0,5 lei la derdelus?
          My BMW is fantastic

          Comment


          • merge si cu presu de la masina

            Comment


            • Eu astazi (cam pe la ora 15.00) fac rodajul la o sanie noutza pe partia din Gavana 3 -padure.

              Comment


              • f urat din partea ta. eu inca ma bucur de munca de birou la ora aia

                Comment


                • ...oricum o sa fiu mai mult spectator,dar poate ma lasa si pe mine sa ma dau
                  ...foarte urat din partea ta sa stai la birou pe vremea asta super...

                  Comment


                  • viorel poate imi dai si mie accept la grupul "logan club pitesti"
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • poi m-au legat cu cablu de alimentare de la calcultor de picoru de la scaun ca nu aveam stare si dadeam cu bulgari dupa colegi

                      Comment


                      • Originally posted by al!n View Post
                        viorel poate imi dai si mie accept la grupul "logan club pitesti"
                        ...poi grupul ala nu mai functioneaza...vad ca XPu nu la transferat la Alex,si i-am mai zis...

                        Comment


                        • vio vi maine cu ea la stadion?
                          poate mergem pe trivale
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • stai lin ca i-am zis si eu de attea ori...
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • ...poi nu stiu daca imi da sania ......oricum pentru ea e cam tarzie ora...

                              Comment


                              • poi iei sania si ii zici ca au venit renii lui mos craciun sa o imprumute ca li s-a defectat lor sania
                                app, pt cei care-si cauta cauciuce noi: http://www.automarket.ro/stiri/ai-ne...noi-26565.html

                                ...si inca ceva pt cei care au masini ceva mai pretentioase: http://www.automarket.ro/stiri/unui-...ras-27116.html
                                Last edited by costyn955; 16 December 2009, 10:23.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google