Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sambata viit sunt cu voi.asta nu am cum.
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • si noi suntem cu tine

      Comment


      • sa-ti vopsesti chelia rosie sa te dai cioca ... cu capota de la masina

        Comment


        • a fost rosie ca m-a ars duminica soarele.capota nu cred ca apuc sa o vopsesc pana sambata
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • nu cu a ta cu a lui))))
            ...eu sunt pentru plimbarica...
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • nu facem si o lista, ca si cu regionala?

              Eu sunt primul ca am fost pe faza :P
              Last edited by AlexAXL; 14 April 2011, 23:33. Reason: Automerged Doublepost
              Nu e orice automobil...e LOGAN

              sigpic

              Comment


              • pai hai sa o facem topicul de plimbare....
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Neata, neata! da' frig mai eeeee
                  Nu e orice automobil...e LOGAN

                  sigpic

                  Comment


                  • Buna Dimineata! Multi de pe aici pe mine unul cred ca ma stiti...din cand in cand am postat pe cafeneaua voastra.I-am lasat pe mes lu` Disssel un traseu de urmat unul bun si scurt,in cazul in care va ganditi sa ne vizitati la judeteana de la Alexandria.Ca sa raspund unui coleg mai sceptic care a postat pe pagina anterioara.Oamenii de aici va asteapta cu drag nu cu bata...Suntem la inceput si deci avem nevoie de sprijin,daca puteti sa ne ajutati noi va primim bucurosi.Cu siguranta in acest fel si noi va raspunde chemarii in cazul in care organizati ceva la Pitesti;)...
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • io ie oaia neagra
                      neatza. daca se anunta sa nu mai plec spre munte weekendul asta si adun de ceva gaz, vad cum fac si vin si eu

                      Comment


                      • costyn nu esti oaie neagra deloc,intr-un fel ai dreptate..vi undeva unde nu cunosti pe nimeni.Noi va asteptam si va multumim pentru interesul aratat chiar daca nu este cine stie ce mare intalnire.
                        CARPE DIEM!

                        Comment


                        • Dany, Costyn chiar e oaia neagra, nu neaparat in sensul rau, dar ii place sa se joace cu nervii nostrii, insa, pana la urma, ne amuza stilul lui Mai bine lasa-l sa sustina ca nu vine, astfel e mai mult probabil sa fie prezent

                          Comment


                          • Bine Uko...asa am sa fac...il las asa cum este voi il cunoasteti mai bine! O zi frumoasa va doresc si plina de bucurii..soare in suflet.
                            CARPE DIEM!

                            Comment


                            • Originally posted by uko View Post
                              Dany, Costyn chiar e oaia neagra, nu neaparat in sensul rau, dar ii place sa se joace cu nervii nostrii, insa, pana la urma, ne amuza stilul lui Mai bine lasa-l sa sustina ca nu vine, astfel e mai mult probabil sa fie prezent
                              ce uameni....

                              Comment


                              • nu te enerva ca faci riduri... oricum iti trece pana diseara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google