Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aici putin probabil ca e off topic

    Comment


    • aici off topicu e on topic))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • ba da a tunat si ne-a adunat unu mai nebun ca altu
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • Originally posted by costyn955 View Post
          lasa ca are alex corectoru bun
          noroc ca nu mai e la viorel corectoru ca nu mai scria nimeni nimic pe forum
          sau scria ceva, ii dadea scris lui sa citeasca, apoi daca era ok posta
          Fiiindca tot ziceai...uite o mostra ,care acum ma face sa ma amuz...asa rau eram?
          Originally posted by viorelu-254101 Date:11th February 2009 06:48,post 205 Off topic
          Ma simt nevoit sa fac niste precizari:
          -intalniri saptamanale=intalniri in fiecare saptamana(ca vad ca apar discutii neclare) nu conteaza cati (minim 2 ,max fara numar)
          -posturile numai cu "salutare" se sterg fara discutie...nu va mai limitati si voi numai la atat...

          Comment


          • soacra......
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • ...a cui?

              Comment


              • Originally posted by Punto View Post
                Baieti va multumesc pentru sfaturi,am renutat la alfa pt cu ma covingea cu nimic.
                Asa ca o scot pe punto la vanzare,si poate ma incadrez la un logan.
                E cel mai sigiur sa imi iau masina imatriculata
                Uite aici anunt recent...pretul mi se pare rezonabil,mai ales ca suporta si negociere...unde mai pui ca mai are si imbunatatiri...

                Comment


                • VIORELU
                  "@DISSSEL...care pietoni domn'e?

                  @hack23 te asteptam cat mai curand...sa nu ne amagesti cu vorbe
                  Ca test de admitere in club trebuie doar sa te pricepi putin la flick-flack-uri si ceva spagat ...jocking!...e suficient doar sa iti faci ceva timp pentru alaturarea pe teren(la intalniri) nu doar online,restul tu decizi...:"
                  __________________

                  cred ca se referea la alin si blondu ca ei parca nu aveau inca abecedaru

                  in final merg puse sau nu stick-ere pe vremea asta? ca ziceam sa pun si eu maine unu
                  Last edited by costyn955; 26 February 2010, 20:26. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Pai pana acum au pus astia ,u unde ai fost?
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • pitit in beci...

                      Comment


                      • Originally posted by costyn955 View Post
                        ..............................

                        in final merg puse sau nu stick-ere pe vremea asta? ca ziceam sa pun si eu maine unu
                        ...merg cu siguranta,daca le pui in aer liber poate te tin pana la intoatcerea de la Brasov.Daca le pui undeva unde nu te ploua ai sanse sa te tina macar un an,daca nu vei spala masina

                        Eu am o dilema...daca sa spal masina azi...sau nu?

                        Inclin sa cred ca nu are rost
                        Last edited by viorelu; 27 February 2010, 10:25. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • pai o spala natural....
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • eu o sa o spal, dar pe interior, p-afara.... poate sa-i dau un jet in cel mai fericit si optimist caz

                            Comment


                            • care vrea sa mearga cu mine la Brasov, ca am ramas singur in masina
                              sigpic

                              Comment


                              • deci in final la bv e toata balamuceala astazi si noi maine mergem la spartul targului sau cum?
                                app. DRN-u nu e p lista, cum de-l uitarati? ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google