Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu inteleg care este problema ca am dat o fuga in parcare la finante, din contra se face mai mult cunoscut acest club si asta nu inseamna ca este obligatoriu sa facem liniute sau alte nebunii ilegale, cat despre ora de intalnire mi-se pare foarte tarzie(asta am mai spuso)si nu vad nici-o problema ca am ajuns mai devreme la stadion cu mai multi colegi din club.


    Propun sa facem o sedinta (un fulger) sa punem la punct toate problemele legate de ora, locatie si alte activitati legate de club, observa ca multi colegi isi aduna jucariile si pleaca, eu zic ca nu suntem copii si hai sa fim putin cu capul pe umeri, ca asta nu este un motiv sa ne certam sau sa abandonam clubul.
    sigpic

    Comment


    • stai ma ca nu a zis nimeni ca abandoneaza clubul....am zis ca nu mai participam la intalniri de genu..
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • intalnirile sunt intalniri, fotbalul e fotbal , finantele sunt finante, iar orele care sunt stabilite ar fi bine sa fie si respectate de acum inkolo.....daca unii nu mai vor sa vina f bine....se strang alti membrii nu plange nimeni...decat certuri si multi mai bine liniste si mai putini
        Si cine zice de fotbal ca nu e ok , atunci ce ar fi sa nu mai organizam nicio alta actiune in afara de stat sub capota...nici donatii nimic ...e bine asa?NU ;) Fiecare activitate cu rostul ei (LA TIMPUL EI).

        Comment


        • ba terminati-va cu copilariile alea ca va dau ban la toti...ce importanta are ca ne intalnim la stadion in strand ,la finante..nu are abs nici o importanta...important e ca noi sa ne intalnim...
          petre oricum suntem la categoria de raiseri din partea politiei...doar prin simplul fapt ca ne intalnim la stadion sau oriunde alta parte...eu am vb cu niste baieti de la politie sa vina la intalnirile noastre da se pare ca nu au aparut
          Last edited by alexutzu; 2 September 2011, 10:03.
          low....&.....slow

          Comment


          • ...deocamdata vin dor la fotbal
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Originally posted by DISSSEL View Post
              ...deocamdata vin dor la fotbal
              La fotbal sunt doar 3 sau 4 din club restu sunt prieteni de-ai vostrii, de aceia eu si alti colegi din club nu mai venim la fotbal. Cand ne strangeam doar noi din club ne distram super........
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ionut cia View Post
                la fotbal sunt doar 3 sau 4 din club restu sunt prieteni de-ai vostrii, de aceia eu si alti colegi din club nu mai venim la fotbal. Cand ne strangeam doar noi din club ne distram super........
                e invers ...daca nu atzi mai venit voi..a trebuit sa aducem oameni ca nu puteam sa jucam in 6- 7 mebrii catzi am ramas....
                ...cia credema ca a si refacce ieri echipele pentru 2h de distractie si ras...dar trebuie sa veniti si voi.....numai drn u cate perechi de pantaloni a rupt)))))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Sa fiu sincer imi este dor de vremurile cand jucam fotbal la sala sporturilor, bowling sau pe sintetic la Maracineni(nu ma deranjaza locatia actuala), ma refer la echipe, eram doar ai nostri ne permite-am si o gluma, nu jucam sa ajungem in LIGA 1.....
                  sigpic

                  Comment


                  • ...nu ne impiedica nimic sa ne strangem
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • ia sa imi luati ba pantaloni
                      fara linkuri externe in semnatura

                      Comment


                      • drn iti fac eu cadou una tot rupta de la disssel
                        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                        Comment


                        • Am 2 perechi deja)))))
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • unii pleaca, revin eu !!!
                            Nimic in viata nu e intamplator... ''

                            Comment


                            • aloooo ,ce e aici?bine ai revenit frate de plete ca de culoare la masini nu mai suntem.ma sperii de ce citesc aici...sincer.acum 2 ani nu erau aceste discutii.acuum 2 ani ne cautau cei de la finante acu ne milogim noi de ei....sper sa nu inteleaga nimeni gresit.ok,nu e prezenta obligatorie la intalnir,dar cei care vin sa isi respecte colegii care vin sa sparga o samantza in liniste.puterati propune:petre hai sa trecem la ora de iarna adica sambata de la 4.si era cel mai bine asa,aveati timp de finantze si de orice.din respect pt clubu nostru trebuia sa ne vedem de treburile noastre pt ca stitzi cat am tras cu politia sa ne lase in pace.si sa va mai zic ceva la reisari:aveti grija ca sunt 2 masini *aiurea*bagate printre cele de la finante.eu am primit un tel aici de la un prieten care nu stia ca sunt plecat si mi-a zis sa fiu foarte atent...fiecare face ce vrea.
                              legat de fotbal....vinerea si duminica sau martea miscarea e perfecta.asta se face de mult timp,bine noi astia mai bosorogi.cine vrea sa mearga la finantze de ce nu a propu :ma prostlor hai sa ne vadem sambata si duminica sa mergem sa belim ochii la finantze.in fine.poate nu sunt cel mai in masura sa ma agit aici deoarece nu prea am activitate pe forum...era frumos cand eram 2 echipe de pensionari si alergam de nu mai stiam de noi ,de imi manca lada sufletu cu ratarile sau handicapatu de day ca nu trecea de mine(te pup guritza),si de bascalie si de tot.d c nu e nimeni in stare sa zica la intalnire:ba nu mai chemati 20 de prieteni.vine un frate un var e ok dat din 24 insi sa fie 18 intrusi nu e ok.si vina e tot a noastra ca nu discutam intre noi si ca nu venim la intalniri cand se poate si preferam sa ne ignoram colegii.
                              andra mai am 3 luni si termin aici.iti garantez ca pao sa vina 3 insi la intalnire(nu ar fii prima oara)si sa mergem la un suc si o samanta.
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • asa Bitza mai fa si tu putina ordine ca prea isi fac de cap

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google