Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa mancati-as cafeaua ta.eu bag un vin acu ,cafeaua e caca la ora asta.ma rotundule ce maini de dor ca nici nu le poti misca
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • ce draq vin ma, e iarna la voi acolo? bagi vin fiert?
      te ciocnesc de la distanta cu o bere )

      Comment


      • Costica maine sunt la plaja..sunt 28 grade la noi .vin rece rose si cu o maslina langa.ce as baga o bere da am renuntat de cand am venit de acasa.am 5 in camera da eu ma uit la ele ..ele se uita la mine..una m-a injurat cred ca maine dupa fotbal o rup))
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • pai inseamna ca la voi e iarna ma. la mine azi imi arata ceasul la mana temperatura resimtita la nivelul pielii 42.7 grade si sunt rosu ca racu de la soare. nush ce sa zic, nu le tine la vedere, baga-le in frigider

          Comment


          • nu se baga la frigider vrei sa faca patinuar in cap))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • faceau la mine patinuar ..da pe abdomenu tau perfect ce faceau ma?
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • partieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

                Comment


                • patratele patratzele))) invidiosule))
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • breeeeeeeeeee am dat faliment? nu mai vrea nimeni sa intre la carciuma?!!!!

                    Comment


                    • se mai intampla ca unii oameni sa se trezeasca si sa-si recalculeze prioritatile
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • din betie ) da' chiar toti?!

                        Comment


                        • Salutare domnilor,
                          Am si eu o rugaminte la voi si sper ca ma veti putea ajuta. Vreau sa cumpar o Solenza 1.4 care sa fie intr-o stare buna si care sa indeplineasca 3 conditii:
                          1 - sa aiba servo
                          2 - sa aiba AC
                          3 - sa fie sub 1000EUR
                          Nu mai intereseaza dotari inutile pentru scopul meu gen casetofon si boxe de nu stiu care, geamuri electrice si alte alea.
                          Daca aveti cunostinta despre o asemenea masina va rog sa-mi dati un PM.
                          Sper ca nu sunt prea pretentios...

                          Mersi
                          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                          Comment


                          • asta da caldura si mai ales umiditate!!! se topesc si muntii!!
                            Attached Files

                            Comment


                            • cate ii de grade sunt ma))?
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • semne ca se apropie........ decembrie 2012 ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google