Carciuma da' Pitesti ...discutii libere

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ar fi interesanta ideea cu motociclistii
    sigpic
    Ma chinui la ceva mai performant

    Comment


    • tedule din cate am citit eu pe net se scoate si se sufla din interior spre exterior .....
      sigpic

      INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

      Comment


      • ulei special) nu ma
        l am spalat si am bagat dusul din interior catre exterior,jet puternic
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • iar a luat viorelu ban
          e clar iar a scapat soacre in oale decat ca erau oalele altora mai ofticosi )

          Mioveniul va fi gazda celei de-a doua întâlniri a membrilor Logan Club, care reuneÅŸte sute proprietari de Logan din întreaga Å£ară....

          "Pe platforma industrială Mioveni vor avea loc o serie de activităţi organizate de membrii Regionalei Logan club Mioveni, cu susţinerea Primăriei Mioveni şi a Uzinei Dacia." - .... mda... sa schimbati denumirea in regionala LCM ;). aaa scz, e revansa pt anul trecut cu benerul, scz. imi retrag cuv, ...dar las postul
          Last edited by costyn955; 23 June 2010, 16:53. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Fiecare a scris ce a inteles
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • vad ca lu' poro ii e frica sa posteze asa ca lansez eu anuntul: weekend la munte cu beutureala, gratareala, dans cu ursu (nu cu DRN-u), rafting pe sticla de vin si ce va mai vine voua in minte, fara a fi neaparat eveniment festiv de deplasare gen regionala/nationala etc, doar o ieseala LCP.

              Comment


              • da eu cu cata si cu dsl am vb sa facem o ieseala o fitzaaa de ieseala de vineri pana sambata la muntee la sfarsitu lunii adica sa plecam cam pe 30 si sa ne intoarcem pe 1.. cu mega bautura cu super chef cu super betii ) adica sa ne rupem rau gatu
                sigpic

                INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                Comment


                • ba ce e amorteala asta pe aici....soacra nu mai zice nimic
                  sefu' a disparut......miaitza nu mai bate campii......trist trist
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Da.Cam liniste ...doar e vara.

                    Comment


                    • ..soacra are senzori de soacra ))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • exact ce faceam sambata o comparatie cu cia cu anu trecut. se rarea lumea vara dar nici chiar asa de rau. anu trecut mai o grecie mai o balaceala mai un gratar, anu asta....slabutz...
                        se pare ca la zapada e mai multa lume
                        Last edited by DISSSEL; 3 August 2010, 23:36.

                        Comment


                        • feriti-va de mine pe strazi ca am pus vechile kormoranuri pe masina
                          azi deja m-au oprit 2 echipaje care erau sa ma lase fara talon. atentie la folii, lumini, roti si mai ales asigurari!

                          Comment


                          • Nimic de comentat pe aici?

                            Comment


                            • Bine ai revenit!!!!!!!!!
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • Am trecut acum prin parcare pe la spitalul de Copii se era destul de aglomerata + taximetristii
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google